HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
131415
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.564
danas u 15:31

navijač11 je napisao/la:

Sami odlasci, ima li sta dolazaka?

Vidi cijeli citat

Bit će dolazaka pred kraj roka, doće nam oni koji ne budu mogli naći klub, a igra im se kakav takav profi rang

PlavaPtica98
PlavaPtica98
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 102
danas u 17:10

Boban NAVODNO u Slavoniju iz Požege. U njegovim godinama razuman potez. 

Nikad nećeš biti sama...
SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.107
danas u 18:51

Grčevita borba za ostanak...

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.176
danas u 19:41

Tadiću je jedino Karlovac došao sa ugovorom na stolu, sve drugo (Rudeš, Cibalia, Kustošija) neozbiljno.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.564
danas u 19:52

SokolČikaleši je napisao/la:

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

Vidi cijeli citat

Ma i time se prijatelju nećemo nešto usrećit.

Od klubova u okolici poispadali iz svojih liga Dilj, Bedem, Vuteks. Kod Bedema smo ove sezone poslali jedno 4-5 naših junioraca i eto nakon 10+ godina ispali oni iz treće lige. Dilj isto katastrofa sezona

Juniori nam završili 2. u TREĆOJ juniorskoj ligi (podsjetnik da se nismo prijavili za drugu juniorsku koju su prijavili iz Slavonije; Elektra, Đakovo, Požega, Vukovar - koji su osvojili ligu).

A da iscimamo nekog iz trećeligaških klubova, jako teško i to koliko čujem nenormalne novce općine ulupavaju u plaće igrača, već smo to više puta iskomentirali

[uredio VelKoz - 25. lipnja 2026. u 19:52]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.782
danas u 22:44

PlavaPtica98 je napisao/la:

Boban NAVODNO u Slavoniju iz Požege. U njegovim godinama razuman potez. 

Vidi cijeli citat


Jbg vraća se kući, samo pitam se koliko mu Slavonija plaća, jer kod nas je imao najveći ugovor...pa se bas pitam koliko su mu ovi ponudili..jer odigrao je dobru sezonu (pogotovo proljeće, pa je imao nekakve adute za pregovore)

A stalno se nesto zvakalo po medijima da slavonija nema.para i da ni nezeli u 3.ligu jer svi igraci rade petkom.pa nebi ni mogli igrati utakmice

[uredio allen - 25. lipnja 2026. u 22:45]
123
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije