SokolČikaleši je napisao/la:
Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...
Vidi cijeli citat
Ma i time se prijatelju nećemo nešto usrećit.
Od klubova u okolici poispadali iz svojih liga Dilj, Bedem, Vuteks. Kod Bedema smo ove sezone poslali jedno 4-5 naših junioraca i eto nakon 10+ godina ispali oni iz treće lige. Dilj isto katastrofa sezona
Juniori nam završili 2. u TREĆOJ juniorskoj ligi (podsjetnik da se nismo prijavili za drugu juniorsku koju su prijavili iz Slavonije; Elektra, Đakovo, Požega, Vukovar - koji su osvojili ligu).
A da iscimamo nekog iz trećeligaških klubova, jako teško i to koliko čujem nenormalne novce općine ulupavaju u plaće igrača, već smo to više puta iskomentirali
[uredio VelKoz - 25. lipnja 2026. u 19:52]