HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
131415
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.566
jučer u 15:31

navijač11 je napisao/la:

Sami odlasci, ima li sta dolazaka?

Vidi cijeli citat

Bit će dolazaka pred kraj roka, doće nam oni koji ne budu mogli naći klub, a igra im se kakav takav profi rang

PlavaPtica98
PlavaPtica98
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 102
jučer u 17:10

Boban NAVODNO u Slavoniju iz Požege. U njegovim godinama razuman potez. 

Nikad nećeš biti sama...
SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.107
jučer u 18:51

Grčevita borba za ostanak...

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.176
jučer u 19:41

Tadiću je jedino Karlovac došao sa ugovorom na stolu, sve drugo (Rudeš, Cibalia, Kustošija) neozbiljno.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.566
jučer u 19:52

SokolČikaleši je napisao/la:

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

Vidi cijeli citat

Ma i time se prijatelju nećemo nešto usrećit.

Od klubova u okolici poispadali iz svojih liga Dilj, Bedem, Vuteks. Kod Bedema smo ove sezone poslali jedno 4-5 naših junioraca i eto nakon 10+ godina ispali oni iz treće lige. Dilj isto katastrofa sezona

Juniori nam završili 2. u TREĆOJ juniorskoj ligi (podsjetnik da se nismo prijavili za drugu juniorsku koju su prijavili iz Slavonije; Elektra, Đakovo, Požega, Vukovar - koji su osvojili ligu).

A da iscimamo nekog iz trećeligaških klubova, jako teško i to koliko čujem nenormalne novce općine ulupavaju u plaće igrača, već smo to više puta iskomentirali

[uredio VelKoz - 25. lipnja 2026. u 19:52]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
jučer u 22:44

PlavaPtica98 je napisao/la:

Boban NAVODNO u Slavoniju iz Požege. U njegovim godinama razuman potez. 

Vidi cijeli citat


Jbg vraća se kući, samo pitam se koliko mu Slavonija plaća, jer kod nas je imao najveći ugovor...pa se bas pitam koliko su mu ovi ponudili..jer odigrao je dobru sezonu (pogotovo proljeće, pa je imao nekakve adute za pregovore)

A stalno se nesto zvakalo po medijima da slavonija nema.para i da ni nezeli u 3.ligu jer svi igraci rade petkom.pa nebi ni mogli igrati utakmice

[uredio allen - 25. lipnja 2026. u 22:45]
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.156
jučer u 23:10

Zadnji nek ugasi svjetlo.

Ovakav raspad ne znam jesam ikad i vidio, u klubu ne znam jel ostao koji igrač stariji od juniora ?

Vjerojatno i Kuzminski i Rubić traže daljnja rješenja.

Nije problem Boban, nadomjesti se Boban, samo nema se čime.

Božić, Miljanić, Dogan, Mandić, opcija ima, samo što nikome se ne volontira.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
jučer u 23:15

Skoro pa nam je svako ljeto ovakvo, svima istekne ugovor pa se slaze ekipa ponovo...

Nije da nema nista para, a za mjesec dana će sjesti i pare od tv prava za proslu sezonu.

Dobra vijest u losoj situaciji je da smo se rijesili visokih ugovora...ionako nista od sljedece sezone sto se tice borbe za 1.HNL.

Sljedecu sezonu izboriti miran ostanak mislim da je svima cilj, probati posloziti skolu da bi uskoro mogli i svoje igrace proizvoditi bi trebao biti osnovni cilj...

 

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.707
jučer u 23:35

allen je napisao/la:

Skoro pa nam je svako ljeto ovakvo, svima istekne ugovor pa se slaze ekipa ponovo...

Nije da nema nista para, a za mjesec dana će sjesti i pare od tv prava za proslu sezonu.

Dobra vijest u losoj situaciji je da smo se rijesili visokih ugovora...ionako nista od sljedece sezone sto se tice borbe za 1.HNL.

Sljedecu sezonu izboriti miran ostanak mislim da je svima cilj, probati posloziti skolu da bi uskoro mogli i svoje igrace proizvoditi bi trebao biti osnovni cilj...

 

Vidi cijeli citat

Ma skola nogometa se gradi sustavno. Treba par godina da se poslozi, a igrace neces dobiti minimalno 5 godina. 

Te price da trebamo patiti da se slozi omladinska skola ili ona prioritet je škola.Glupost.Ako nema para nema ali ne trebaju vise prodavati maglu.Na kraju i da se pojavi neki igrac taj će otici prije seniora. 

Meni zanima prva ekipa.Tko će nama igrati??

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
123
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije