HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 14:31
marin57 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
Neda mi se marine, razumiš, jednostavno mi se neda.

Ovo je ona klasična spika di se sere u početku, da bi se posli došlo i napisalo "jesan ti reka".

Niko ne govori da su oni dobri ili pojačanje, samo je normalno i ljudski pričekat i vidit kakvi su igrači pa onda dat sud, a ne ovako.
Vidi cijeli citat

Neda se ni meni objašnjavat da ovi anonimusi moraju bit 2.5x puta bolji i prodat se za 2.5x veću cifru od naših da bi pokrili to što imamo samo 40% od transfera,pa ti i dalje misli da je ovo dobar potez.
Vidi cijeli citat



To je ono o čemu ja pričan.

Sad san ja za taj potez, odnosno za te igrače, jer se nisan posra odma u startu na taj posa.

A sad ti meni lipo nađi, potcrtaj i uokviri tu rečenicu di san ja ovo nazva dobrim poslom.

Hvala.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:33
Ovako bi to moglo izgledat

               Blazevic
               (Kalinic)

Avdija     Milic Milovic Lima
(Oremus Nizic Jonjic  Jozo)

        Zujo   Franko
     (Kovacic Susic)

Jakolis    Patinho   Caktas
(Kouassi  Cassio   Tomicic)

              Vukovic
            (Maglica, Kis)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 14:40
Jakoliš je točno ono šta triba Primorcu, taman polusezona dok se ne navikne na ritam subota-subota bar.



Je, je, zao sam. Al i dalje ne primjetih njegovo očitovanje oko nekadašnjih izjava.
[uredio MODD - 11. siječnja 2013. u 14:41]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 14:44
Nego, prati li Frfa u20 Copa Americu?
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 14:45
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat


Ima nas jos al nakon sta si mi posla perosa da mi jebe mater morat cu razmislit o situaciji da s tobom dijelim misljenje
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:45
A cuj, nije ni meni on ne znan kakav igrac al ce mu sad bar moc neko gurnit balun u prostor. Mislin da sad ipak imamo dimenziju dvi vise i odnosu na proslu sezonu, tribali bi dosta ofanzivnije izgledat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:46
guenhwyvar je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat


Ima nas jos al nakon sta si mi posla perosa da mi jebe mater morat cu razmislit o situaciji da s tobom dijelim misljenje
Vidi cijeli citat

? o cemu ti prika
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 14:57
A sjeba san letvu. Sinoc san cilu noc s vama tu piskara i direkt na predavanje. Ruzina je bia taj a ne ti. Jbg ja i ti se uglavnom slazemo oko ove teme. Nigdi nismorekli ni da je lose ni dobro nego neka ih prvo pogledamo pa onda donesemo sud.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 15:15
ja samo znam da tudje govno bolje smrdi nego nase
A novce su donijeli Gabric,Strinic,Kalinic,Vukusic.. Milic,Radosevic
Sa strane dovedeni ka provjereni igraci Ibricic,Subasic,Anas

Ali eto idemo u nove pobjede sa iskusnim brazilcima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:17
Tomislav Kiš je polušpica kako Mišo tvrdi.
Vidi cijeli citat


Mišo je taktičiki jedan od najgorih trenera trenutno u 1HNL, tako da te njegove pizdarije netriba svačati ozbiljno
  • Najnovije
  • Najčitanije