HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
11. siječnja 2013. u 19:31
Medica001 je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
Peter Schmeichel je napisao/la:
Navijac Hajduka koji je odgleda 60 posto utakmica kadeta Sesveta....
A nista, novi nick, pa za koji dan isponova...
Vidi cijeli citat


jesi vidija zanimljivi je to...
Vidi cijeli citat


Znam kako ti je ja sam gledao Cassia od mlađih početnika ali nitko mi ne vjeruje
Vidi cijeli citat


 da i tebi jednom plus naljepim...


Inace malo nisam u toku, ali vidim stižu dva brazilca oba veznjaci, dobro je i to bolje nego da su nam poslali dva golmana...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 19:33
bitno je da nam oni mogu pomoći..da donose kvalitetu više u momčad. onda će nestat sva ova kukanja, nezadovoljstva i slično.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 19:33
dupli..pravilo je pravilo


[uredio oskotok - 11. siječnja 2013. u 19:34]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 20:10
taman su lijepo pošli sa ovim kratkim video-izvještajima iz Čitluka i stali nakon drugog dana
Hektor333
Hektor333
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.04.2012.
Poruka: 2.360
11. siječnja 2013. u 20:34
ja mislin da to nije dobro mislim forsirat brazilce. imamo mi još dosta dobrih mladih igrača npr. valjalo bi isprobat i eleza, tomaša, kiša i ostale. naravno kod ovako malog rostera dobro bi došlo malo više kvalitete, ali da su oni nešto dobri kako ih najavljivaju kao neke superstare oni bi se vjerovatno nametnili i/ili transferirali dok su igrali u brazilu. onog što je flu ranije posla u sportinga taj je odigra samo dvi utakmice za sporting B. neznam sjetimo se paraibe ili kako se već zvao... straj me je da se ne dogodi da oni nebudu na očekivanoj razinii da ih se nebude vadilo radi nekog dogovora ili slično. a možda nebude bilo to ni sve tako crno, možda odigraju dobru polusezonu pa se prodaju u inozemstvo za dobre pare npr. u portugal ili nizozemsku jer je tamo dobrostojeće tržište što se tiče novca.
Da života iman dva oba bi tebi da'! HŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 20:40
U Portugalu dobro trziste sta se tice novca? Pa Portugal je ko drzava u goroj recesiji nego mi, tamo imas mozda 3-4 kluba koji su u stanju platit ikakvu odstetu, svi ostali se krpaju isto ko u HNL-u
Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.780
11. siječnja 2013. u 20:41
MODD je napisao/la:
Ne postoji smajli za ovo.

Vidi cijeli citat



On misli da je došel u Riječke bijele, a ne u Splitske bile.
...samo retki nađu retke...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 20:44
http://www.facebook.com/cassio.gabriel.9887

Jel Fredi plaća jednu ili dvi karte?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 20:49
Cavani je napisao/la:
http://www.facebook.com/cassio.gabriel.9887

Jel Fredi plaća jednu ili dvi karte?
Vidi cijeli citat


Ako ne plaća on platit ćemo mi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 20:54

Hajduk se kompletirao prije prodaje, Higor uvjetovao još trojicu, stižu Patinho i Cassio

  • Najnovije
  • Najčitanije