HNK Hajduk Split 2012/13

Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.780
11. siječnja 2013. u 23:38
Don3 je napisao/la:
Ma sjedim ja duže vrijeme i čitam vas, samo mi se nikad nije dalo stisnit taj vražji " registriraj se "

Al evo, pozdrav 
Vidi cijeli citat


Ajd bitno da si nam i ti izašel iz ormara.

...samo retki nađu retke...
DonQuijote
DonQuijote
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 330
11. siječnja 2013. u 23:40
Aubameyang je napisao/la:
DonQuijote je napisao/la:
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!

Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u  uvjete omladinske škole

Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat


Pazi posudba. Pa koga to Hajduk posuđuje drugim klubovima? Kako mi ne posuđujemo Blaževića i Maloču već Lušticu i Obšivača, kako će i Fluminense, tako će i Šahtar i svaki drugi klub. Ako budemo sreće da ovima odgovara naša igra, Mišin rad i sve ostalo što utječe na igrača onda super, ako ne jebiga pokušali smo. Ni prvi, ni posljednji. Ako ne probaš, nikad nećeš znat šta bi bilo...
Vidi cijeli citat

Mislia sam posudba igrača Šahtara u Hajduk, sigurno nisan mislia da šaljemo Lušticu i Juru gore 
Sigurno ima igrača koji u Šahtaru ne mogu do prilike kao npr http://www.transfermarkt.co.uk/en/bruno-renan/leistungsdaten-detail/spieler_105486.html a u Hajduku bi sigurno koristia
Ahmetovu svakako milijun gori doli, siguran sam da bi uz Srnin poguranac moglo bit nešto od toga i da bi se mogla ostvarit suradnja sigurno bolja od ove nazovi suradnje sa Flu 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 39
11. siječnja 2013. u 23:41
Medica001 je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
Peter Schmeichel je napisao/la:
Navijac Hajduka koji je odgleda 60 posto utakmica kadeta Sesveta....
A nista, novi nick, pa za koji dan isponova...
Vidi cijeli citat


jesi vidija zanimljivi je to...
Vidi cijeli citat


Znam kako ti je ja sam gledao Cassia od mlađih početnika ali nitko mi ne vjeruje
Vidi cijeli citat

 

e nece medica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2013.
Poruka: 5
11. siječnja 2013. u 23:48
Shadowfax je napisao/la:
Don3 je napisao/la:
Ma sjedim ja duže vrijeme i čitam vas, samo mi se nikad nije dalo stisnit taj vražji " registriraj se "

Al evo, pozdrav 
Vidi cijeli citat


Ajd bitno da si nam i ti izašel iz ormara.

Vidi cijeli citat



Khm "izaša" a ne "izašel " 
[uredio Don3 - 11. siječnja 2013. u 23:50]
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
12. siječnja 2013. u 00:20
Sta je tiho veceras?

Vidin da gori zajebajete onog sta je reka da je kerum bia sve u pravu a niko ne kuzi da se vijest o najvecem isusu prosirila i do brazila te time otkrila brazilcima obecanu zemlju. Sad krece seoba a ova dva su tek izvidnica.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.12.2012.
Poruka: 15
12. siječnja 2013. u 00:31
sky00 je napisao/la:
los milioneros je napisao/la:
Kerum je sve bia u pravu..
Vidi cijeli citat




Vidi cijeli citat


Naravno da je bia u pravu.Ovin idiotima u odjelima koje ste vi birali davat pare i da vode klub je samoubojstvo.J. te paladino i ostalih 6 sekretara skoja svačiji_ničiji hajduk!


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
12. siječnja 2013. u 00:36
los milioneros je napisao/la:

Naravno da je bia u pravu.Ovin idiotima u odjelima koje ste vi birali davat pare i da vode klub je samoubojstvo.J. te paladino i ostalih 6 sekretara skoja svačiji_ničiji hajduk!


Vidi cijeli citat


Dobro u pravu si.  
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
12. siječnja 2013. u 00:45
los milioneros je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
los milioneros je napisao/la:
Kerum je sve bia u pravu..
Vidi cijeli citat




Vidi cijeli citat


Naravno da je bia u pravu.Ovin idiotima u odjelima koje ste vi birali davat pare i da vode klub je samoubojstvo.J. te paladino i ostalih 6 sekretara skoja svačiji_ničiji hajduk!


Vidi cijeli citat


A je, bolje kad se zna gazda - Kerum! Ipak je on bija Torcida kad ona nije ni postojala 

guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
12. siječnja 2013. u 00:55
Ajde nisan odavno cua kontrakomunisticke parole u svrhu poticanja nasih istinskih domoljuba koji su se iznimno zrtvovali za hrvatsku i usprkos tome jako su uspjesnu izisli iz rata a zovemo ih tajkunima cisto onako iz milja.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
12. siječnja 2013. u 02:44
ajde moramo stati na loptu,možda i pogodimo sa ovim Brazilcima,nek bar budu dobri back-upovi ako ne ništa. Iskreno ja bi rađe forsira domaće momke,iz nekoliko razloga:

1. domaći su i znaju što je Hajduk i koliko to ljudima znači
2. dosta su jeftiniji od stranih škartova
3. domaći igrači su se uglavnom pokazali zadnjih godina ka puni pogoci (Strinić,Kalinić,Caktaš,Andrijašević,Radošević,Milić)
4. triba dati šansu Kišu

što bog dade,bit će :)

na nama je da davamo podršku
  • Najnovije
  • Najčitanije