HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 15:22
Uvik Kontra je napisao/la:
Dvije stranice o brojevima
Vidi cijeli citat


Mora se pisati.  Ali dobri smo detektivi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 15:25
Ja sam prvi počeo ko kad nevolim te velike brojeve
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 16:21

Događaji na dan: 13. 1.

2008: Dvoranska titula

Hajduk se usred Zagreba okrunio titulom prvaka! Nažalost po tadašnje igrače Roberta Jarnija prvaci su postali „samo“ u malom nogometu, bili su najbolji na trećem izdanju Dvoranskog prvenstva Hrvatske. Porazili su Dinamo u Ledenoj dvorani Doma sportova.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
13. siječnja 2013. u 16:36
izgleda ništa od snimke golova nego Kvasi je zabio jedan glavom drugi iz odbijanca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 19:05
http://hajduk.hr/?otvori=vijest&vijest=3421
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
13. siječnja 2013. u 19:14
Aubameyang je napisao/la:
http://hajduk.hr/?otvori=vijest&vijest=3421
Vidi cijeli citat


Već mi ih je milo.

Tu trčkaraju, smješkaju se, tehniciraju, a ni ne znaju da ih čeka dril koji bi teško izgurali i veslači sa antičkih galija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 19:23
i stavilo ih u Kopilicu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 19:39
http://fotogalerija.hajduk.hr/2013-01-13-18-59/_MG_2709.jpg

di je ta oprema što su zadužili? 35 i 95?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 19:43
Aubameyang je napisao/la:


di je ta oprema što su zadužili? 35 i 95?
Vidi cijeli citat


Danas je nedjelja, ej nedjelja a znaš da se tad ne radi pa su dobili ono što im je bilo pri ruci.

I vidiš kako se ozbiljan klub brine za svoje igrače, s njima je u Split stigao i čovjek iz Brazila da im pomogne prvih par dana.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
13. siječnja 2013. u 20:03
Čovjek koji radi za Nike ako niste primjetili. The plot thickens.
  • Najnovije
  • Najčitanije