HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 13:29

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat


Među stručnijima ovdi nisan komentira Almenu.

Al mozemo se slozit isto da Almena Hajduku nije da ništa.

Vidi cijeli citat


Ma kanta

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 508
danas u 13:30

Jebalo majku strucnjaka pa ovo svit nije vidia meni samo nije jasno zasto tipkaju po forumu a ne rade ka skauti barenko arsenala

NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 485
danas u 13:31

Vidi cijeli citat


 Reci ti meni momak koga bi ti ? 

 

Vidi cijeli citat


Ne mogu povratnici jer ce nas opljackat i tu su dosli odmarat, ne moze nitko iz HNLa jer nema u HNLu pojacanja za Hajduk, ne moze niti jedan stranac jer sta tu stranac ima dolazit, ne moze nitko iz Kosova/Albanije/Bih jer te lige su lose i ne mogu oni u HNLu, ne moze nitko iz nase akademije jer zeleni su i trebaju seniorskih utakmica, kad smo sve filtrirali namece se da je logican izbor neki prvi stoper PSGa, Arsenala, Bayerna i slicnih, al isto da se pazi da nije preko 22-23g da ga mozemo preprodat. Graf prevaro i diletantu jedan.

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.659
danas u 13:32

da šta valja uzea bi ga Dinamo!

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.480
danas u 13:33

Afera je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Nova politika kluba je:

1. Rijesi se jednog panja sa 600 tisuca eura place

2. Dovedi dva jos veca panja za po 300 tisuca eura place

3. Uvjeravaj sam sebe da si ustedio

Vidi cijeli citat


 Reci ti meni momak koga bi ti ? 

 

Vidi cijeli citat


Ako ides sanirati budzet i ulazis u sezonu bez ikakvih ambicija svjestan da ce te vjerojatno Zilina i Katowice rastaviti na proste faktore, rijesi se balasta koliko mozes i ostalo popuni juniorima.

Tuzna istina je da se zadnjih 15 godina rijetko koji igrac sa strane pokazao bolji od kasnijeg popunjavanja unutarnjim rezervama do kojeg bi prisilno doslo kad bi se taj otpadak sa strane ozlijedio.

Ali mi moramo lagati sami sebe da moramo biti konkurentni Dinamu pa cemo dobesti 7-8 otpadaka sa strane za 300 tisuca eura, prvo uvjeravati sami sebe da su to klasetine i bas oni #profili koji su nam nedostajali, a za godinu dana cemo gledati kako oh se rijesiti, dok istovremeno idemo po novi vagon #profila, s tim da ce ovi sad biti bas ono sto nam treba i svatko tko tvrdi drukcije je mrzitelj kluba.

Nama ove sezone komotno prvi stoperski par moze biti Skelin-Gabric i ja dajem ruku u vatru da rezultat nece biti nista losiji nego ako to budu Maresic i Van Škartenbeeck.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.990
danas u 13:35

JonSnow je napisao/la:

Na Fifi ovaj novi ima 62 pace a Edgar ima 63. Pametnome dosta. 🤭

Doduse i Sarlija ima 58.

Vidi cijeli citat

Ćaća na svome vrhuncu 63.

Šarlija je brži od Edgara, znači Edgar je propao zbog ozljeda i sad je realno na 53. Šarlija je s 58 solidno brz za našu razinu, a Belgijanac je sa 62 brz ko munja.

Vide Dmitar Rapula
Vide Dmitar Rapula
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 19
danas u 13:36

Hajduku nije problem koliko golova primaju, nego što nema tko gol zabit

leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 299
danas u 13:37

rđavom ku*** svaka dlaka smeta.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.603
danas u 13:41

Jameson je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat


Među stručnijima ovdi nisan komentira Almenu.

Al mozemo se slozit isto da Almena Hajduku nije da ništa.

Vidi cijeli citat


Ma kanta

Vidi cijeli citat

Otkad si insajder ne moze ti covik nista rec

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.709
danas u 13:44

Afera je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Nova politika kluba je:

1. Rijesi se jednog panja sa 600 tisuca eura place

2. Dovedi dva jos veca panja za po 300 tisuca eura place

3. Uvjeravaj sam sebe da si ustedio

Vidi cijeli citat


 Reci ti meni momak koga bi ti ? 

 

Vidi cijeli citat


 

JA bi za početak brzog stopera, da bar imamo jednog, jer su ostali svi realno spori. Ne bi svakako sporog ili prosječno brzog dovodio. Ne kažem da je ovaj spor, jer nisam ga gledao nešto, a youtube snimci i nisu mjerodavni. Ali evo čitam da je spor, a to bi bilo grozno ako je istina, jer i dalje kružimo i ne znamo izać iz tog Vrzinog kola.

  • Najnovije
  • Najčitanije