Afera je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Nova politika kluba je:
1. Rijesi se jednog panja sa 600 tisuca eura place
2. Dovedi dva jos veca panja za po 300 tisuca eura place
3. Uvjeravaj sam sebe da si ustedio
Vidi cijeli citat
Reci ti meni momak koga bi ti ?
Vidi cijeli citat
Ako ides sanirati budzet i ulazis u sezonu bez ikakvih ambicija svjestan da ce te vjerojatno Zilina i Katowice rastaviti na proste faktore, rijesi se balasta koliko mozes i ostalo popuni juniorima.
Tuzna istina je da se zadnjih 15 godina rijetko koji igrac sa strane pokazao bolji od kasnijeg popunjavanja unutarnjim rezervama do kojeg bi prisilno doslo kad bi se taj otpadak sa strane ozlijedio.
Ali mi moramo lagati sami sebe da moramo biti konkurentni Dinamu pa cemo dobesti 7-8 otpadaka sa strane za 300 tisuca eura, prvo uvjeravati sami sebe da su to klasetine i bas oni #profili koji su nam nedostajali, a za godinu dana cemo gledati kako oh se rijesiti, dok istovremeno idemo po novi vagon #profila, s tim da ce ovi sad biti bas ono sto nam treba i svatko tko tvrdi drukcije je mrzitelj kluba.
Nama ove sezone komotno prvi stoperski par moze biti Skelin-Gabric i ja dajem ruku u vatru da rezultat nece biti nista losiji nego ako to budu Maresic i Van Škartenbeeck.
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.