HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gordan13
Gordan13
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.04.2025.
Poruka: 171
jučer u 17:25

MKND je napisao/la:

Početni sastav: Silić, Pajaziti, Livaja, Marešić, Pukštas, Brajković, Hrgović, Skelin, Skoko, Hodak, Žaper

 

Vidi cijeli citat

Jeli ovo Pukštas ili Pajaziti igraju na krilu?

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.085
jučer u 17:26

Gordan13 je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Početni sastav: Silić, Pajaziti, Livaja, Marešić, Pukštas, Brajković, Hrgović, Skelin, Skoko, Hodak, Žaper

 

Vidi cijeli citat

Jeli ovo Pukštas ili Pajaziti igraju na krilu?

Vidi cijeli citat


Ni jedan ni drugi, Skoko.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
dsadasa
dsadasa
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 512
jučer u 17:26

Jesu javili hugu da nije u zapisniku

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.402
jučer u 17:27

Črnko novi predsjednik Komisije HNS-a. Za Hajdukovog predstavnika glasao samo Dinamo

klubovi od nacionalnoga interesa na aparatima 

u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.982
jučer u 17:31

majing je napisao/la:

Vidi cijeli citat

😂😂😂

nistaunista
nistaunista
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 62
jučer u 17:31

Udarno! Pirke vraća Rebića.

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 374
jučer u 17:31

Gimli91 je napisao/la:

Eto ga, odjebani su odjebani

Palac gore graf

Vidi cijeli citat

Mozes misliti kako im to tesko pada za placu koju dobivaju.bas da i provedu na tribini cijelu sezonu.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.121
jučer u 17:35

Arena je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

Nema veze, Krov nevidljivi posao odradi i sa tribine...

Šalu na stranu, lijepa vijest, bravo Graf i Garcia...

Vidi cijeli citat

Na žalost čak i mnogih forumaša

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.982
jučer u 17:43

Hajduk: 2 milje!? Gospodine Piriću, ne znam jeste li vi i vaš poslovni partner svjesni činjenice da HNK Hajduk Split polovicu ovog iznosa potroši na dim...očekujemo da prilagodite ponudu... 

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.487
jučer u 17:43

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat


Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup  a U-natjecanju.

Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.

Vidi cijeli citat

Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.

Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?

Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?

Vidi cijeli citat


Citaj malo s razumijevanjem.

Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.

Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.

Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.

Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.

Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.

Vidi cijeli citat

Nećemo sad širit priču.

1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.

2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.

To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.

Vidi cijeli citat


A zlonamjeran sam zbog cega tocno? Jer tvrdim da novi igrac nije bolji od nasih juniora?

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije