Mehmet Scholl je napisao/la:
Lukass je napisao/la:
Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama.
Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.
Vidi cijeli citat
Najbolje kamenovat Vušku, jer je jedini u repki jednom pogriješio u formaciji 4 iza.
Ta jedna utakmica ga automatski diksvalificira iz formacije 4 iza za sva vremena.
Šutalo očito ne griješi, super i redovito igra u Ajaxu i općenito je u super formi.
Isto vrijedi za Erlića u Danskoj, Pongračića u Italiji ili ozljeđenog Čaletu-Cara u Španjolskoj kojeg Sociedad nije htio otkupiti za mizernih 4mil Eura od Lyona i vratio ga nazad.
A dobro i da je Joško u top formi, pa je iza najveći problem što Vuški više paše igrat sa trojicom u obrani.
Dalić kemija jer je mali najbolji stoper Bundeslige, i jer je i u prekidima strašan adut.
I jer su ostali dostupni stoperi manje više ili ozljeđeni ili očajni cijele sezone.
Dalić kao i svi ostali shvaća da nam je po profilu najbolje da igramo 343 ili 352, ali izbornik je zaboravio da mu za to trebaju WB ili ti bekovi/krila pa ih čudesno nije ni pozvao.
Vidi cijeli citat
Reprezentacija nije pojedinac niti iko kamenuje Vuškovića.
Gdje je to Dalić točno shvatio da nam je najbolja formacija 3 iza?
Koji su to ostali koji su to shvatili?
Stupovi reprezentacije nam igraju u sistemu s 4 iza (Modrić,Perišić,Gvardiol,Stanišić,Livaković)
Pongračić,Šutalo i Ćaleta Car također igraju u sistemu s 4 iza...
Najgora opcija je krenuti s eksperimentom protiv Engleza.
Nije baš da imamo neki izbor WB?
Jedini koji ima neki kontinutet igara je Bradarić,koji je s Veronom ispao iz lige,a od ozljede u 3mj.nije odigrao utakmicu u komadu.
Borna Sosa pak 90min u komadu nije spojio od 2mj,a od tad do kraja sezone u svim preostalim utakmicama odigrao je 46min!