Hrvatska - Slovenija 2:1

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.211
08. lipnja 2026. u 09:33

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

A ček šta je dalic sveta krava pa se ne smije kritizirati po njemu? Činjenica je da s njim već duže vrijeme ne igramo nikakav nogomet i to nije neka tajna. Da mi dobro igramo nebi po dalicu srao niko, ali s obzirom da ne igramo. Sranje po dalicu je opravdano.

Vidi cijeli citat


Izdominirali smo skupinu u kvalifikacijama za SP, sa skroz dopadljivom igrom. 

Prošli smo u četvrtfinale Lige Nacija, ispali od Francuza tek na penale. Mi njih izdominirali u Splitu, oni nas u Francuskoj.

O kojem dužem vremenskom periodu pričaš, kad kažeš da dugo vremena ne igramo dobro? 

 

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
08. lipnja 2026. u 10:14

Nisam ni ja fan Dalića i njegovog nogometa. Da nisam Hrvat, sumnjam da bi s guštom gledao našu reprezentaciju. No kritizirati ga na temelju prijateljskih utakmica nema nikakvog smisla. Pricekajmo rezultat na SP pa onda mozemo donositi zakljucke.

i Deschamps je imao jedan veliki fail (Euro 2020 i ispadanje od Švicarske), pa je sljedeće godine opet odveo Francuze do finala SP. pomalo

tova4
tova4
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2025.
Poruka: 41
08. lipnja 2026. u 11:14

Daj ljudi što vam je, pripremen su utakmice pred SP normalno da nitko ne ide 100% da se ozljdei pred prvenstvo, a plus toga sjetimo se pripremnih pred prošlo euro. 2 odlične utakmice protiv makedonaca i portugala i što su nam donijele.

Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.655
08. lipnja 2026. u 11:14

Dalić ima ogromne zasluge i zaslužuje veliki respekt, ali ponekad neki čovjek i neka filozofija daju sve što su mogli i potrebno je nešto novo. Mislim da je to vrijeme za našu repku bilo poslije Katara, ali tako je kako je. To ne znači da neću navijati i da ne želim uspjeh.

tova4
tova4
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2025.
Poruka: 41
08. lipnja 2026. u 11:15

tova4 je napisao/la:

Daj ljudi što vam je, pripremen su utakmice pred SP normalno da nitko ne ide 100% da se ozljdei pred prvenstvo, a plus toga sjetimo se pripremnih pred prošlo euro. 2 odlične utakmice protiv makedonaca i portugala i što su nam donijele.

Vidi cijeli citat

A s druge strane za zadnja 2 SP isto tako smo bili kriminalni u zadnjim pripremnim utakmicama

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
08. lipnja 2026. u 11:32

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Sneeweis je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Kolicina serendanja po Dalicu je nevjerojatna cak i za Hrvateke.

Zivo me zanima odakle su ljudi koji toliko seru po Dalicu, koja im je razina obrazovanja, imaju li 10tisuca eura ustedjevine i cime se bave u zivotu

Vidi cijeli citat

Navodno na ulazu u neku medjugorsku crkvu pise: "Sacuvaj nas Boze kuge i hrvatskih forum izbornika"

Vidi cijeli citat


A ček šta je dalic sveta krava pa se ne smije kritizirati po njemu? Činjenica je da s njim već duže vrijeme ne igramo nikakav nogomet i to nije neka tajna. Da mi dobro igramo nebi po dalicu srao niko, ali s obzirom da ne igramo. Sranje po dalicu je opravdano.

Vidi cijeli citat


To nije istina. Kvalifikacije smo odigrali jako dobro. 

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Vidi cijeli citat


Po ovome sto citam ispada da je Hrvatska zrtva Vuskovica i eto njemu se mora prilagotiti formacija jer ne zna igrati stopera sa 4 u zadnjoj liniji. Svašta. Nikad prije Viskovica nismo ovo pokusavali(npr. jedna vrhunska prestava sa Portugalom) pa sada to radi samo zbog njega. 😂

 

[uredio Leader - 08. lipnja 2026. u 11:40]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.138
08. lipnja 2026. u 12:31

Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama. 

Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.

 

Mehmet Scholl
Mehmet Scholl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 3.223
08. lipnja 2026. u 12:39

Lukass je napisao/la:

Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama. 

Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.

Vidi cijeli citat

Najbolje kamenovat Vušku, jer je jedini u repki jednom pogriješio u formaciji 4 iza.

Ta jedna utakmica ga automatski diksvalificira iz formacije 4 iza za sva vremena.

Šutalo očito ne griješi, super i redovito igra u Ajaxu i općenito je u super formi.

Isto vrijedi za Erlića u Danskoj, Pongračića u Italiji ili ozljeđenog Čaletu-Cara u Španjolskoj kojeg Sociedad nije htio otkupiti za mizernih 4mil Eura od Lyona i vratio ga nazad.

A dobro i da je Joško u top formi, pa je iza najveći problem što Vuški više paše igrat sa trojicom u obrani.

Dalić kemija jer je mali najbolji stoper Bundeslige, i jer je i u prekidima strašan adut.

I jer su ostali dostupni stoperi manje više ili ozljeđeni ili očajni cijele sezone.

Dalić kao i svi ostali shvaća da nam je po profilu najbolje da igramo 343 ili 352, ali izbornik je zaboravio da mu za to trebaju WB ili ti bekovi/krila pa ih čudesno nije ni pozvao.

[uredio Mehmet Scholl - 08. lipnja 2026. u 12:41]
burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.193
08. lipnja 2026. u 13:21

Mehmet Scholl je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama. 

Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.

Vidi cijeli citat

Najbolje kamenovat Vušku, jer je jedini u repki jednom pogriješio u formaciji 4 iza.

Ta jedna utakmica ga automatski diksvalificira iz formacije 4 iza za sva vremena.

Šutalo očito ne griješi, super i redovito igra u Ajaxu i općenito je u super formi.

Isto vrijedi za Erlića u Danskoj, Pongračića u Italiji ili ozljeđenog Čaletu-Cara u Španjolskoj kojeg Sociedad nije htio otkupiti za mizernih 4mil Eura od Lyona i vratio ga nazad.

A dobro i da je Joško u top formi, pa je iza najveći problem što Vuški više paše igrat sa trojicom u obrani.

Dalić kemija jer je mali najbolji stoper Bundeslige, i jer je i u prekidima strašan adut.

I jer su ostali dostupni stoperi manje više ili ozljeđeni ili očajni cijele sezone.

Dalić kao i svi ostali shvaća da nam je po profilu najbolje da igramo 343 ili 352, ali izbornik je zaboravio da mu za to trebaju WB ili ti bekovi/krila pa ih čudesno nije ni pozvao.

Vidi cijeli citat


Reprezentacija nije pojedinac niti iko kamenuje Vuškovića.
Gdje je to Dalić točno shvatio da nam je najbolja formacija 3 iza?
Koji su to ostali koji su to shvatili?

Stupovi reprezentacije nam igraju u sistemu s 4 iza (Modrić,Perišić,Gvardiol,Stanišić,Livaković)
Pongračić,Šutalo i Ćaleta Car također igraju u sistemu s 4 iza...

Najgora opcija je krenuti s eksperimentom protiv Engleza.

Nije baš da imamo neki izbor WB? 
Jedini koji ima neki kontinutet igara je Bradarić,koji je s Veronom ispao iz lige,a od ozljede u 3mj.nije odigrao utakmicu u komadu.
Borna Sosa pak 90min u komadu nije spojio od 2mj,a od tad do kraja sezone u svim preostalim utakmicama odigrao je 46min!

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.211
08. lipnja 2026. u 13:27

Meni se čini da je kemija u ekipi malo uzdrmana, jer se na silu išlo mijenjati ono što je funkcioniralo.

Zadnja linija je izmijenjena, zbog pritiska javnosti da Vušković mora biti unutra.

Ništa protiv Vuška, ali nama je obrana bila super uigrana, sad se ne zna tko pije tko plaća.

Vuško je u ovom trenutku bolji igrač u Duje, ali to ne znači puno u kolektivu, gdje nema vremena za uigravanje.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije