galico je napisao/la:
Sa strane Tottenhama najbolje je poslati ga na posudbu i to u Premier Ligu
De Zerbi je definitivno lik koga se pita oko odluka ( duguju mu ostanak u ligi i bogme zbog njega igrači žele doći u Tottenham) a na primjeru utakmica koje je vodio na klupi Tottenhama vidi se da preferira iskusnije igrače..:Ne stare ali dokazane u PLu definitivno preferira
Nakon dovođenja Senesija i Van Der Hecke zaokružili su te pozicije naredne 3 godine..Taman da se Vuško negdje razvije u te tri godine. Saliba je godinama bio na posudbama.
Zato mislim da ne žele prodati Vuška već ga poslati na posudbu, ali se iz Vuškova kampa odašilju informacije da želi prodaju u Brighton, ali mislim da se ne bi trebao uvrijediti ako misle ( u biti ako De Zerbi to misli) da još nije sazrio te da se mora ipak dokazati u PLu
Vidi cijeli citat
Sve 5, ali isto kako to ima smisla sa Totenhamove strane,tako nema sa Vuskoviceve, ovo dosada ok,manje lige nije spreman, ali nakon prosle sezone,nema smisla, tako da razumijem stav njega i njegovih