Hrvatski igrači u inozemstvu - sezona 2026-27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 824
18. lipnja 2026. u 04:24

galico je napisao/la:

 

Sa strane Tottenhama najbolje je poslati ga na posudbu i to u Premier Ligu

De Zerbi je definitivno lik koga se pita oko odluka ( duguju mu ostanak u ligi i bogme zbog njega igrači žele doći u Tottenham) a na primjeru utakmica koje je vodio na klupi Tottenhama vidi se da preferira iskusnije igrače..:Ne stare ali dokazane u PLu definitivno preferira

Nakon dovođenja Senesija i Van Der Hecke zaokružili su te pozicije naredne 3 godine..Taman da se Vuško negdje razvije u te tri godine. Saliba je godinama bio na posudbama. 

Zato  mislim da ne žele prodati Vuška već ga poslati na posudbu, ali se iz Vuškova kampa odašilju informacije da želi prodaju u Brighton, ali mislim da se ne bi trebao uvrijediti ako misle ( u biti ako De Zerbi to misli) da još nije sazrio te da se mora ipak dokazati u PLu

 

Vidi cijeli citat

Sve 5, ali isto kako to ima smisla sa Totenhamove strane,tako nema sa Vuskoviceve, ovo dosada ok,manje lige nije spreman, ali nakon prosle sezone,nema smisla, tako da razumijem stav njega i njegovih

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.099
18. lipnja 2026. u 21:05

Ante Čorić ponovno na Malti i to ponovno u dresu Hamrun Spartansa

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.099
19. lipnja 2026. u 20:17

Brighton povecao ponudu za Vusku na 45 milja funti plus bonusi

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
19. lipnja 2026. u 20:46

anetisi je napisao/la:

Brighton povecao ponudu za Vusku na 45 milja funti plus bonusi

Vidi cijeli citat


Taj Brighton je stvarno u kurcu. Tolike novce daju za tu sporu retardiranu prevaru, zato i imaju takve rezultate što stalno dovode takve kretene.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.595
19. lipnja 2026. u 21:05

Nema Hurzeler pojma. On igra s 4 iza, a Vuskovic to ne zna...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 824
19. lipnja 2026. u 21:08

danchy je napisao/la:

Nema Hurzeler pojma. On igra s 4 iza, a Vuskovic to ne zna...

Vidi cijeli citat


Promijenit ce u 3-5-2

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
19. lipnja 2026. u 21:32

Problem i je što Vuško želi igrat, a u Tottenhamu ne bio nio standardan. Ali i dalje bi mogao igrat solidan broj utakmica. Ne znam, meni je ludost prodavat igrača koji nije odigrao utakmicu za klub, pa će ga sutra Brighton prodat za duple novce.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 01:29

Newcastle have had a bid to sign Sergej Levak, worth around €10m, rejected, according to TuttoMercatoWeb in Italy, as relayed by Sport Witness, 

The 20-year-old midfielder is a rising star in Italy and so it will be interesting to see whether more comes of this pursuit 🤔

 

Po ovome bi se dalo naslutiti da bi on itekako iduće sezone trebao biti i možda medju prvom postavom atalante još sigurno ako ode Ederson iz kluba. Iako sam mišljenja da je on već trebao dobijati bar pokoju seniorsku minutu još  kada je bio u Romi. Bit će zanimljivo pratiti razvoj iduće sezone jer je levak što se tiče pozicije defanzivnog veznog vjv I nas najveći talenat u pogonu na toj poziciji ili jedan od većih što god.

 

 

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.530
20. lipnja 2026. u 08:33

Za Vuškovića je Brighton super rjesenje. Klub je ful stabilan i na godine se tamo dobro radi, makar kao klub povijesno ne spadaju u vrh Engleskog nogometa. 

tova4
tova4
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2025.
Poruka: 41
20. lipnja 2026. u 10:25

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Newcastle have had a bid to sign Sergej Levak, worth around €10m, rejected, according to TuttoMercatoWeb in Italy, as relayed by Sport Witness, 

The 20-year-old midfielder is a rising star in Italy and so it will be interesting to see whether more comes of this pursuit 🤔

 

Po ovome bi se dalo naslutiti da bi on itekako iduće sezone trebao biti i možda medju prvom postavom atalante još sigurno ako ode Ederson iz kluba. Iako sam mišljenja da je on već trebao dobijati bar pokoju seniorsku minutu još  kada je bio u Romi. Bit će zanimljivo pratiti razvoj iduće sezone jer je levak što se tiče pozicije defanzivnog veznog vjv I nas najveći talenat u pogonu na toj poziciji ili jedan od većih što god.

 

 

Vidi cijeli citat

Ali nije dovoljno dobar za U21 reprezentaciju

  • Najnovije
  • Najčitanije