Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
18. listopada 2006. u 23:38
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
19. listopada 2006. u 00:15

Black Adder je napisao/la:
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Vidi cijeli citat
 

Isto ovo sam hteo da napisem...sto ne pohapse u NP muslimane kad nose turske zastave i skandiraju svakakve bolestine vredjajuvi zemlju u kojoj zive kao i dominantnu populaciju u njoj...???

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798
19. listopada 2006. u 00:26
Shaban je napisao/la:

Black Adder je napisao/la:
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Vidi cijeli citat
 

Isto ovo sam hteo da napisem...sto ne pohapse u NP muslimane kad nose turske zastave i skandiraju svakakve bolestine vredjajuvi zemlju u kojoj zive kao i dominantnu populaciju u njoj...???

Vidi cijeli citat


U pravu si,zasto njih nisu hapsili???




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
19. listopada 2006. u 00:28
Shaban je napisao/la:

Black Adder je napisao/la:
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Vidi cijeli citat
 

Isto ovo sam hteo da napisem...sto ne pohapse u NP muslimane kad nose turske zastave i skandiraju svakakve bolestine vredjajuvi zemlju u kojoj zive kao i dominantnu populaciju u njoj...???

Vidi cijeli citat
 

To se desavalo prosle godine kada se mnogo losih stvari desavalo na stadionima. Necu da ispadne da nekim slucajem branim sandzaklije, ali oni ove godine su domacini u Ivanjici gde igraju pred 50-100 gledalaca iz okolnih sela, tako da panduri jos nisu imali priliku da pokazu efikasnost hapsenja na stadionu u Novom Pazaru. U samom gradu su vrlo brzo pohapsili one fanatike koji su prekinuli koncert Sanje Ilic

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
19. listopada 2006. u 00:30

Shorty bravo za slike!!!!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 00:34
Ovo je uradjeno zbog Ugljanina kako bi dao podrsku referendumu.Da se hapsi 150 ljudi zbog verbalnog delikta je sramota. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
19. listopada 2006. u 00:58
Shaban je napisao/la:

Black Adder je napisao/la:
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Vidi cijeli citat
 

Isto ovo sam hteo da napisem...sto ne pohapse u NP muslimane kad nose turske zastave i skandiraju svakakve bolestine vredjajuvi zemlju u kojoj zive kao i dominantnu populaciju u njoj...???

Vidi cijeli citat

Zato sto u Beogradu sjede budale! Ne branim ove kretene (navijace Rada) ali oni u NP sto su radili, to ni u centar Turske ne bi uradili! Ima svugdje dobrih i losih ljudi ne zelim da citav NP optuzim kao los, ali ako vec hapse ove, onda OBAVEZNO da se to uradi i u NP!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
19. listopada 2006. u 00:59
Nego zna li neko sta je sa Bosancicem? Zasto ne igra za Partizan? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 01:09
Vojislav je napisao/la:
Nego zna li neko sta je sa Bosancicem? Zasto ne igra za Partizan? 
Vidi cijeli citat


Bosancic je sa omladinskom reprezentacijom u Litvaniji.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
19. listopada 2006. u 01:36
DzoniPFC je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
Nego zna li neko sta je sa Bosancicem? Zasto ne igra za Partizan? 
Vidi cijeli citat


Bosancic je sa omladinskom reprezentacijom u Litvaniji.
Vidi cijeli citat

Znaci oporavio se? Jeli ozbiljno bio probio nogu na ekser ili je to neka zajebancija?
  • Najnovije
  • Najčitanije