Shaban je napisao/la:
Black Adder je napisao/la:
A da li bi smeli da pohapse 150 balija iz Novog Pazara, kako bese - Torcida, mamu im pandursku, Crnogorski govnar uzeo Srpsko drzavljanstvo samo da bi ostao ministar
Vidi cijeli citat
Isto ovo sam hteo da napisem...sto ne pohapse u NP muslimane kad nose turske zastave i skandiraju svakakve bolestine vredjajuvi zemlju u kojoj zive kao i dominantnu populaciju u njoj...???
Vidi cijeli citat
Zato sto u Beogradu sjede budale! Ne branim ove kretene (navijace Rada) ali oni u NP sto su radili, to ni u centar Turske ne bi uradili! Ima svugdje dobrih i losih ljudi ne zelim da citav NP optuzim kao los, ali ako vec hapse ove, onda OBAVEZNO da se to uradi i u NP!