Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 01:47
Vojislav je napisao/la:
DzoniPFC je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
Nego zna li neko sta je sa Bosancicem? Zasto ne igra za Partizan? 
Vidi cijeli citat


Bosancic je sa omladinskom reprezentacijom u Litvaniji.
Vidi cijeli citat

Znaci oporavio se? Jeli ozbiljno bio probio nogu na ekser ili je to neka zajebancija?
Vidi cijeli citat


On jeste bio povredjen,ne znam tacno sta je bilo u pitanju,ali taman kad se oporavio,otisao je na pripreme omladinske reprezentacije,tako da ga bas dugo nema u prvom timu Partizana.

Inace,omladinska reprezentacija sutra igra protiv Litvanije od 15:00 i ukoliko pobede obezbedili su jedno od prva dva mesta u grupi,sto je dovoljno za plasman u zavrsne kvalifikacije za EP U19.
 

[uredio DzoniPFC]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2006.
Poruka: 849
19. listopada 2006. u 05:20
 ma i treba svu bagru pohapsiti i osuditi na po pet godina sa dozivotnom  zabranom dolaska na stadione. Samo tako nasi stadioni ce se opet popuniti a na utakmice ce da dolaze cele porodice a nepismeni retardi ce da trunu u zatvoru.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
19. listopada 2006. u 05:27

Grn1 je napisao/la:
Ovo je uradjeno zbog Ugljanina kako bi dao podrsku referendumu.Da se hapsi 150 ljudi zbog verbalnog delikta je sramota. 
Vidi cijeli citat
 

Je l ti ovo ozbiljno??!!!?

Da li to znaci da je OK hapsiti jednog ili dvojicu, ali ako njih 150 pocini isti prekrsaj - onda je to "sramota"????

Inac, potpisujem ono sto je Laki napisao. Ne zato sto mi je komsa, nego sto je zaista dao konkretan odgovor/objasnjenje.   

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.11.2005.
Poruka: 1.164
19. listopada 2006. u 08:37
Dokle ce vise utakmice da sluze za politicka,verska i rasna prepucavanja?Tako je vec 20ak godina i vreme je da se polako ali sigurno ukida ta praksa.
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
19. listopada 2006. u 09:57
Izjava dana, danas u "žurnalu" :
Branimir Bajić, štoper Partizana  :
"Uvek sam bio realan čovek, tako i sad mislim da je osvajanje titule realno!"
 
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
19. listopada 2006. u 11:33
 pohapsili su UF da bi isto mogli uraditi u pazaru,znaci ako neki turcin ubuduce bude vikao nesto slicno ovim likovima sledi kazamat..i bio je red da se to uradi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
19. listopada 2006. u 11:52
POzdravljam postupak pandura....Hapsi dzukele....
Ali da se ubuduce ne postupa selektivno.....
Mada brze reakcije u Cacku i sada mi daju nadu da ce stvari poceti da se dovode u red
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
19. listopada 2006. u 16:10
revizor je napisao/la:
 ma i treba svu bagru pohapsiti i osuditi na po pet godina sa dozivotnom  zabranom dolaska na stadione. Samo tako nasi stadioni ce se opet popuniti a na utakmice ce da dolaze cele porodice a nepismeni retardi ce da trunu u zatvoru.
Vidi cijeli citat


Slazem se sa sustinom ali ne i sa metodom! Bila bi velika steta da ti "mladici" koji ocigledno imaju visak vremena i energije, trunu u zatvoru. Toliko ima  posla u ovoj drzavi da  su oni idealno resenje kao besplatna radna snaga. Te posumljvanja, popravka medjugradskih, ili seoskih puteva, te popravke na kanalima u Vojvodini it. Stvarno bi bilo steta neiskoristiti njihovu energiju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 16:14
 

Novopazarci ponovo pred svojom publikom

Fudbalski savez SrbijeSekretarijat Fudbalskog saveza Srbije ublažio je oštru kaznu koja je u završnici minule sezone izrečena Novom Pazaru te će ovaj klub posle sedam utakmica igranja najmanje 100 kilometara svog grada, od 12 koliko je bilo predviđeno suspenzijom, ponovo moći da nastupa u Prvoj ligi Telekom Srbije pred svojom publikom.

Novi Pazar je našoj kući fudbala dao sve garancije da se neće ponoviti nemile scene poput onih na mečevima sa Radom a potom i sa Bežanijom kada je susret obilovao nemilim scenama i pored zabrane prisustva publike, ali je istovremeno upozoren da se slični organizacioni propusti neće tolerisati, te da je u slučaju ponavljanja istih - moguće i isključenje ovog kluba iz Raške iz daljeg takmičenja.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
19. listopada 2006. u 16:36
DzoniPFC je napisao/la:
 

Novopazarci ponovo pred svojom publikom

Fudbalski savez SrbijeSekretarijat Fudbalskog saveza Srbije ubla¾io je o¹tru kaznu koja je u zavr¹nici minule sezone izreèena Novom Pazaru te æe ovaj klub posle sedam utakmica igranja najmanje 100 kilometara svog grada, od 12 koliko je bilo predviðeno suspenzijom, ponovo moæi da nastupa u Prvoj ligi Telekom Srbije pred svojom publikom.

Novi Pazar je na¹oj kuæi fudbala dao sve garancije da se neæe ponoviti nemile scene poput onih na meèevima sa Radom a potom i sa Be¾anijom kada je susret obilovao nemilim scenama i pored zabrane prisustva publike, ali je istovremeno upozoren da se slièni organizacioni propusti neæe tolerisati, te da je u sluèaju ponavljanja istih - moguæe i iskljuèenje ovog kluba iz Ra¹ke iz daljeg takmièenja.

 

Vidi cijeli citat
 

Sandzaklijama sam izgleda doneo srecu. Red bi bio da me pocaste teksasom iz Pazara