Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 18:23
Ponjavic je napisao/la:
Slazem se sa sustinom ali ne i sa metodom! Bila bi velika steta da ti "mladici" koji ocigledno imaju visak vremena i energije, trunu u zatvoru. Toliko ima  posla u ovoj drzavi da  su oni idealno resenje kao besplatna radna snaga. Te posumljvanja, popravka medjugradskih, ili seoskih puteva, te popravke na kanalima u Vojvodini it. Stvarno bi bilo steta neiskoristiti njihovu energiju.
Vidi cijeli citat

A,to to sve znas.Koliko forsa znas?Ja ih znam,znam starije i svi rade kao normalni ljudi ima ih i na fakultetu.Zasto nije unapsen nijedan navijac CZ kada vredja navijace Partizana,sa pesmom Grobarske majke sve su to...,zasto nije uhapseno nijedan navijac Partizana kada vice ubi,ubi cigana,i nemoj da mi pises kako se za to zalazes nego lakse je udariti po UF.Koji je uzgred bio najveci protivnik milosevica i uvek bio u prvim redovima.Znam tacno sta policija radi,kada im trazi da se skidaju i da skidaju obucu na ulazu,znam kako se bahato ponasaju.A ovo je cisto politicko hapsenje,posto je juce na utakmici bio i pomocnik nekog ministra pa treba to obrazloziti.Pa koliko puta ljudi na ulici svastaju psuju,pa jel` sad treba svakog da hapse?
NY,u tvojoj zemlji se nalaze rasisticke i komunisticke organizacije koje niko ne sme da pipna jer se postuje sloboda govora,npr. kada se velica hitler ili staljin.Ljudi oni nisu davali otpor nego su pokupljeni a pre toga su stajali u pravogauniku policije.I ja im dajem podrsku.
KADA NEPRAVDA POSTANE ZAKON,OTPOR JE TVOJA DUZNOST!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 18:50
 @ Grn1
Da li si ti UF?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 18:53
 

Sa Autokomande u Ajndhoven

PSV iz Ajndhovena ponovo je zagledan ka Beogradu pred otvaranje zimske fudbalske pijace.

Slavni klub sa stadiona “Filips” želi da dovede Zvezdinog vezistu Alehandra Segunda Kastilja koji je letos došao na Marakanu iz ekvadorskog Nacionala.

Kastiljo na 'Marakani'

Trener “filipsovaca” oduševljen je igrom Kastilja na meču između Ekvadora i Brazila odigranog 10. oktobra u Barseloni i pored njega namerava da dovede i Đovanija Espinozu.

U taboru holandskog prvaka imaju lepo iskustvo sa Ekvadorcima koje predstavlja Edison Mendez, ali će poslednju reč o angažovanju Kastilja dati Crvena Zvezda i Nacional koji još ima sva prava na njegov ugovor.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2006.
Poruka: 729
19. listopada 2006. u 19:20
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2006.
Poruka: 729
19. listopada 2006. u 19:30
 Ako Zvezda prodje Sevojno, a trebalo bi, igrace sa Mokrom Gorom u Zubinom Potoku.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
19. listopada 2006. u 20:26
@Dzoni, vidim dobila Srbija 4:0 Litvaniju, da ne znas ko je golove dao? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
19. listopada 2006. u 20:36
Grn1 je napisao/la:
Ponjavic je napisao/la:
Slazem se sa sustinom ali ne i sa metodom! Bila bi velika steta da ti "mladici" koji ocigledno imaju visak vremena i energije, trunu u zatvoru. Toliko ima  posla u ovoj drzavi da  su oni idealno resenje kao besplatna radna snaga. Te posumljvanja, popravka medjugradskih, ili seoskih puteva, te popravke na kanalima u Vojvodini it. Stvarno bi bilo steta neiskoristiti njihovu energiju.
Vidi cijeli citat

A,to to sve znas.Koliko forsa znas?Ja ih znam,znam starije i svi rade kao normalni ljudi ima ih i na fakultetu.Zasto nije unapsen nijedan navijac CZ kada vredja navijace Partizana,sa pesmom Grobarske majke sve su to...,zasto nije uhapseno nijedan navijac Partizana kada vice ubi,ubi cigana,i nemoj da mi pises kako se za to zalazes nego lakse je udariti po UF.Koji je uzgred bio najveci protivnik milosevica i uvek bio u prvim redovima.Znam tacno sta policija radi,kada im trazi da se skidaju i da skidaju obucu na ulazu,znam kako se bahato ponasaju.A ovo je cisto politicko hapsenje,posto je juce na utakmici bio i pomocnik nekog ministra pa treba to obrazloziti.Pa koliko puta ljudi na ulici svastaju psuju,pa jel` sad treba svakog da hapse?
NY,u tvojoj zemlji se nalaze rasisticke i komunisticke organizacije koje niko ne sme da pipna jer se postuje sloboda govora,npr. kada se velica hitler ili staljin.Ljudi oni nisu davali otpor nego su pokupljeni a pre toga su stajali u pravogauniku policije.I ja im dajem podrsku.
KADA NEPRAVDA POSTANE ZAKON,OTPOR JE TVOJA DUZNOST!
Vidi cijeli citat


Zabole mene da li hapse UF, Grobare, Delije, Cete itd. ako ometaju javni red i mir. Ko god pravi sranje, mora u zatvor ili jos bolje naprinudni rad!
A sto se UF tice, veoma su poznati po sranjima. Siguran sam da policija zna sve problematicne navijace, i nadam se da je doslo vreme kad ce 1 po 1 pod kljuc.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
19. listopada 2006. u 20:58
Vojislav je napisao/la:
@Dzoni, vidim dobila Srbija 4:0 Litvaniju, da ne znas ko je golove dao? 
Vidi cijeli citat


Pojma nemam.

Cak ni na uefinom sajtu jos nije postavljen izvestaj sa utakmice.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 21:05
Ponjavic je napisao/la:
Zabole mene da li hapse UF, Grobare, Delije, Cete itd. ako ometaju javni red i mir. Ko god pravi sranje, mora u zatvor ili jos bolje naprinudni rad!
A sto se UF tice, veoma su poznati po sranjima. Siguran sam da policija zna sve problematicne navijace, i nadam se da je doslo vreme kad ce 1 po 1 pod kljuc.
Vidi cijeli citat

Odkada je zabranjeno vikanje na stadionu?Nisi se dobro izrazio.Onda neka uhapse problematicne a ne 152 a zadrze 8.I neka mediji pocnu malo da se interresuju sta radi policija i koliko incidenata su sami izazvali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
19. listopada 2006. u 21:22

je**m ti ovakvu drzavu...

Od nepravde je gora samo selektivna pravda...