Ponjavic je napisao/la:
Slazem se sa sustinom ali ne i sa metodom! Bila bi velika steta da ti "mladici" koji ocigledno imaju visak vremena i energije, trunu u zatvoru. Toliko ima posla u ovoj drzavi da su oni idealno resenje kao besplatna radna snaga. Te posumljvanja, popravka medjugradskih, ili seoskih puteva, te popravke na kanalima u Vojvodini it. Stvarno bi bilo steta neiskoristiti njihovu energiju.
Vidi cijeli citat
A,to to sve znas.Koliko forsa znas?Ja ih znam,znam starije i svi rade kao normalni ljudi ima ih i na fakultetu.Zasto nije unapsen nijedan navijac CZ kada vredja navijace Partizana,sa pesmom Grobarske majke sve su to...,zasto nije uhapseno nijedan navijac Partizana kada vice ubi,ubi cigana,i nemoj da mi pises kako se za to zalazes nego lakse je udariti po UF.Koji je uzgred bio najveci protivnik milosevica i uvek bio u prvim redovima.Znam tacno sta policija radi,kada im trazi da se skidaju i da skidaju obucu na ulazu,znam kako se bahato ponasaju.A ovo je cisto politicko hapsenje,posto je juce na utakmici bio i pomocnik nekog ministra pa treba to obrazloziti.Pa koliko puta ljudi na ulici svastaju psuju,pa jel` sad treba svakog da hapse?
NY,u tvojoj zemlji se nalaze rasisticke i komunisticke organizacije koje niko ne sme da pipna jer se postuje sloboda govora,npr. kada se velica hitler ili staljin.Ljudi oni nisu davali otpor nego su pokupljeni a pre toga su stajali u pravogauniku policije.I ja im dajem podrsku.
KADA NEPRAVDA POSTANE ZAKON,OTPOR JE TVOJA DUZNOST!