Vojislav je napisao/la:
DzoniPFC je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
Nego zna li neko sta je sa Bosancicem? Zasto ne igra za Partizan?
Vidi cijeli citat
Bosancic je sa omladinskom reprezentacijom u Litvaniji.
Vidi cijeli citat
Znaci oporavio se? Jeli ozbiljno bio probio nogu na ekser ili je to neka zajebancija?
Vidi cijeli citat
On jeste bio povredjen,ne znam tacno sta je bilo u pitanju,ali taman
kad se oporavio,otisao je na pripreme omladinske reprezentacije,tako da
ga bas dugo nema u prvom timu Partizana.
Inace,omladinska reprezentacija sutra igra protiv Litvanije od 15:00 i
ukoliko pobede obezbedili su jedno od prva dva mesta u grupi,sto je
dovoljno za plasman u zavrsne kvalifikacije za EP U19.
[uredio DzoniPFC]