NK Osijek 2026./2027.

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.556
12. lipnja 2026. u 13:06

Jadan je način na koji su ga riješili. Uopće ne razumijem zašto mu nisu odmah rekli imamo drugačije zamisli, hvala, doviđenja. Tko bi im to zamjerio? Pa nije Radotić osvojio naslov prvaka... To samo govori da je i Aleksandra full of shit kao i njezin prethodnik. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
KuleKopika
KuleKopika
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.05.2026.
Poruka: 13
12. lipnja 2026. u 15:03

Mogli su da,zašto su to tako odradili bog zna.

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.252
12. lipnja 2026. u 16:32

Bože moj pa to su takvi ljudi,Orbanova ekipa...idemo ga se riješit,ali tako da on odjebe nas,da mi ništa nismo krivi...mi smo htjeli,ali on je odbio..Novi trener će sigurno imati veću plaću od toga što su njemu ponudili...Makar sam si je kriv,ne vidim tu kod njega neki veliki potencijal...

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.556
12. lipnja 2026. u 17:42

Čuo sam u međuvremenu iz vrlo pouzdanog izvora da to stvarno jesu iznosi kojima planiramo plaćati trenera i igrače 😵‍💫

Ljudi, mi smo izgubili bitku za lika iz Sesveta, nekog Banovca, ili Banoveca. Od Belupa smo izgubili tu bitku. Jeza me hvata.

[uredio provincijalac - 12. lipnja 2026. u 17:47]
Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.076
12. lipnja 2026. u 18:16

provincijalac je napisao/la:

Čuo sam u međuvremenu iz vrlo pouzdanog izvora da to stvarno jesu iznosi kojima planiramo plaćati trenera i igrače 😵‍💫

Ljudi, mi smo izgubili bitku za lika iz Sesveta, nekog Banovca, ili Banoveca. Od Belupa smo izgubili tu bitku. Jeza me hvata.

Vidi cijeli citat


Misliš na Banovca iz Vukovara? U Sesvetama je igrao ranije u karijeri.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.252
12. lipnja 2026. u 20:01

Pa tko će vam onda igrati za tu lovu???Pa veće plače će imati kod Vegha u Lendavi...

PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.518
12. lipnja 2026. u 22:01

provincijalac je napisao/la:

Jadan je način na koji su ga riješili. Uopće ne razumijem zašto mu nisu odmah rekli imamo drugačije zamisli, hvala, doviđenja. Tko bi im to zamjerio? Pa nije Radotić osvojio naslov prvaka... To samo govori da je i Aleksandra full of shit kao i njezin prethodnik. 

Vidi cijeli citat

A zasto on nije prihvatio 3300eura o kojima se piše. Dobio je povećanje od 800 eura, pretvoreno u kune 5000kn!!!

Okej nisu veliki novci, onda ni zimus nije trebao prihvatit vođenje ekipe za iste novce koje je imao kao pomoćnik nego odma reci okej preuzet cu za 5000 eura. Na kraju krajeva mogao je kad je preuzimao reci ako osvojim xy bodova hocu toliko placu ili toliko bonus. Isto je sada trebao pregovarati radi za 3000 eura, ako izbori europu bonus 50.000 eura

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
12. lipnja 2026. u 23:41

Nejasna je uvrijeđenost Radotica i odbijanje ugovora - osim ako zna nesto sta mi ostali ne znamo - jer su mu sanse da u cijeloj daljnoj karijeri vodi klub velicine Osijeka (s kojim ipak moze nesto postic) oko 1%

[uredio basketas - 12. lipnja 2026. u 23:42]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.556
13. lipnja 2026. u 07:21

anetisi je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

Čuo sam u međuvremenu iz vrlo pouzdanog izvora da to stvarno jesu iznosi kojima planiramo plaćati trenera i igrače 😵‍💫

Ljudi, mi smo izgubili bitku za lika iz Sesveta, nekog Banovca, ili Banoveca. Od Belupa smo izgubili tu bitku. Jeza me hvata.

Vidi cijeli citat


Misliš na Banovca iz Vukovara? U Sesvetama je igrao ranije u karijeri.

Vidi cijeli citat
da, taj je u pitanju 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Tonto
Tonto
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2022.
Poruka: 383
13. lipnja 2026. u 08:16

Priča ide da su se dogovorili za 3700, pa su onda ipak iz kluba rekli da mu nude 3000. Možda i nije problem bila samo visina iznosa, nego i to što su ga pravili majmunom i očito pritiskali da sam odustane. 

I da, nama koji možemo sanjati o takvim plaćama u RH je ovo znanstvena fantastika, ali u svijetu nogometa, pa i našeg, ova svota je kikiriki.

  • Najnovije
  • Najčitanije