provincijalac je napisao/la:
Jadan je način na koji su ga riješili. Uopće ne razumijem zašto mu nisu odmah rekli imamo drugačije zamisli, hvala, doviđenja. Tko bi im to zamjerio? Pa nije Radotić osvojio naslov prvaka... To samo govori da je i Aleksandra full of shit kao i njezin prethodnik.
Vidi cijeli citat
A zasto on nije prihvatio 3300eura o kojima se piše. Dobio je povećanje od 800 eura, pretvoreno u kune 5000kn!!!
Okej nisu veliki novci, onda ni zimus nije trebao prihvatit vođenje ekipe za iste novce koje je imao kao pomoćnik nego odma reci okej preuzet cu za 5000 eura. Na kraju krajeva mogao je kad je preuzimao reci ako osvojim xy bodova hocu toliko placu ili toliko bonus. Isto je sada trebao pregovarati radi za 3000 eura, ako izbori europu bonus 50.000 eura