Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.009
04. studenog 2022. u 17:34

Ima smisla, mada ne vjerujem da će ta prvenstva imati puno iste publike. Vjerojatno nisu računali s time da će naknadno pomaknuti otvaranje nogometnog prvenstva za jedan dan, valjda to neće utjecati na posjet finalnoj utakmici rukometašica.

04. studenog 2022. u 19:52

Bez obzira što je Slovenija domaćin i ima solidnu momčad, nisam očekivao da može pobijediti, ali i to je jedan pokazatelj da Danska još uvijek nema momčad za zlato. Sada će morati težim putem tražiti polufinale kroz utakmice sa Švedskom i Norveškom u drugom krugu.

Mađarska se namučila sa skromnom Švicarskom više nego konačni rezultat pokazuje, sve do posljednjih 10-ak minuta to je bila egal utakmica. Hrvatska protiv Mađarske mora tražiti pobjedu da barem prenese 2 boda u drugi krug, protivnik je taman po mjeri za nešto takvo.

raprock
raprock
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 4.513
04. studenog 2022. u 20:40

Ne kuzim zasto Sostaric ne vadi vratarku kada imamo igracicu manje

Uzasno smo sterilni u igri 5-6, ionako je u biti laka kontra za protivnice, a bilo +35 sec do povratka iskljucene igracice

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.005
04. studenog 2022. u 21:08

Koliko je iznenađenje pobjeda Slovenki protiv Dankinja?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

04. studenog 2022. u 22:12

Skoro preslikana ona utakmica od prije dvije godine, od egala na početku 2. poluvremena do uvjerljivog poraza. Nije Norveška ništa posebno odigrala, ali čim je malo jače stisnula obranu dogodio se raspad sustava. Ali dobro, i jačim reprezentacijama se događala ista stvar (npr. Francuskoj u finalu SP-a).

Utakmica protiv Mađarske je najbitnija u prvom krugu i ona će biti nekakva nit koja dijeli dobar i loš plasman na prvenstvu.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
05. studenog 2022. u 00:20

Neobičan podatak iz utakmice Švedske i Srbije. Švedska vratarka imala čak 8 obrana manje od protivničkih, ali taj ''deficit'' se niti malo nije osjetio na rezultatu.