Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.935
05. studenog 2022. u 12:31

ALGHAZANTH je napisao/la:

Ima smisla, mada ne vjerujem da će ta prvenstva imati puno iste publike. Vjerojatno nisu računali s time da će naknadno pomaknuti otvaranje nogometnog prvenstva za jedan dan, valjda to neće utjecati na posjet finalnoj utakmici rukometašica.

Vidi cijeli citat

Ne znam za druge ali u Skopje nie problem SP u fudbal nego problem je cijena karte koj su preskupi za makedonci kojoj imao roblema sa hrane na masu i pred skupa struja i hrane a kamoli danas sa ovakva cijena za struja i hrana.

druga faze skupine ima nenormalne cijena koj ehf bezobrazno stavio. makedonija nema da igra druga faze skupine pa ne znam koj ce kupiti taj karte. Bar da su stavio MKD u ista skupine ko Svicarske.

sta se tice Srbija vs Svedska. pa golmane srbija spasio Srbija do poraz vise od 10 razliek pa tako da imao razlike u resultat ali okej razumem ti poenta Svedska je pak rutinski pobedio.

05. studenog 2022. u 19:55

Makedonija kao poluamaterska momčad, miljama daleko od druga dva domaćina Slovenije i Crne Gore.

05. studenog 2022. u 20:53

Pa pola tim i bukvalno su amatera jer igraju bezplatno za MKD ekipi. Ali ima i nekoliko proficionalne igrace ko Ristoska koj igra za CSKA Moscow, Sazdoska koj igra za Dunarea u Romunije, Dabevska Lokomotiv zagreb, janeska koj igra u turska, gicevska lomomotiv zagreb i micevska koj brani u ftancija za nice.

branio za vardar u LP i u danska.

Najbolji igrac MKD. Igrao za bivse prvak Kometal i Buducnost. Igrao i za Podravka.

Igrao u romunije pa sada i madzarske.

drugi najbolji igrac. igrao lp sa bia mare.

ne igraju 2-3 kvalitetne bekova.

ne nzma zasto ovako igraju s B ekipu, niti me zanimava.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
06. studenog 2022. u 19:53

Slovenija se potpuno raspala u 2. poluvremenu i Švedska ovom uvjerljivom pobjedom već ima dobre šanse za polufinale. Čak je i rezultat dosta sličan njihovom posljednjem međusobnom susretu; danas 33:22, a na SP 2017. 33:21.

Stefan84
Stefan84
06. studenog 2022. u 20:29

11 razlike ispred puni zlatorog. demostracije mok.

dali je dosao vreme norveska da padne ispred svedjanki.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
07. studenog 2022. u 22:15

10 minuta prije kraja Španjolska vodila protiv Poljske 20:16 i uspjela izgubiti. Prošle godine igrala polufinale SP-a dok sada vjerojatno ispada već u prvom krugu.

Stefan84
Stefan84
07. studenog 2022. u 23:55

Francija i Hplandija su prejake za Makedonija. Tu nebi pomozio ni da su ove po iskusne igrace igrao ko Elena.

Danas su solidno igrao prvi 40 minuta. 14 - 21 je tada bio. zatim su ubacao deca na teren Mladenovska 15 godina, Churlinovska 16 godina i jos par igrace koj ima 18 i 19 godine i zabili su samo 1 gol taj 20 posledni minuti.

Odbrana je bila bolja protiv FRA nego danas, ali s druga strane napad bolji dans. taj prvi 40 mi do nisu vadio bjelo zname i davati svih sanse da igra.

Ne znam kakva je romunije. verovatno i oni prejaki, nekada se borio za medalje ne znam kakvi su danas. Od videno na EP mislim da MKD bi imao samo neki sitne sanse protiv Srbija i Svicarske. Posebno ako su sve najbolji igrace igrao na ovo EP a fali neki 5-6 igrace.

Dres
Dres
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.05.2021.
Poruka: 244
08. studenog 2022. u 19:39

Što se dešava ako slučajno Mađarsk dobije zadnju utakmicu? Gledaju li se međusobni susreti ili tablica za prijenos bodova?