Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.936
20. studenog 2022. u 20:05

Ne znama samo kojoj je bio domacin EP ? Slovenija ili Crna Gora. Zasto nie Slovenija imala ovakvo sudenje ? zasto Crna Gora.

Sudenje na svoja strana prakticno na svakoj utakmica. Sledece EP nece biti ni top 8 mozda ni top 10. i zato je ovaj sport trago komedija.

Na jedna strane sudi se sedmarac kada je ofensivan faul. na druga strana stoi 3 crno gorke izad linije a nema penal.

14 - 6 u korista Crna Gora ofenzivni faulovi. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj. 7-4 u koraka.

drzi lopta u napadu 2 minuta. zatim simuliraju teska povreda i 2 minuta supenzije. i ete jos jedna minuta napad.. a igrac koj glumio povreda sledece napad igra bez problema.

ne znam, stvarno ovaj sport ne lici na nista.

20. studenog 2022. u 20:14

Nisam mogao gledati zbog puta u noćnu smjenu, pa ne znam što se dešavalo u utakmici. Nisam očekivao da Crna Gora može do medalje u bilo kojem razvoju situacije, ali izgleda da je polufinalni poraz puno teže sjeo Francuskoj pa se nije stigla mentalno oporaviti. Uglavnom, svaka čast Crnoj Gori na ovakvom podvigu, podsjeća me na Hrvatsku od prije dvije godine.

Stefan84
Stefan84
20. studenog 2022. u 20:20

jedan ti isti igrac 3 puta sumulira 2 min. isti igrac 2 puta stopirao napad Francija s sumlulacije. Imali su ziher kontri.

cak i da je ovakav sport ko rukomet u pitaje mnogu je.

osim sudije koj nisu ni za rekrativni sportova (mada ovaj je rekreatvni sport) imash i nviden antitalenat u zenski rukomet, nebiden. ima po 2-3 talente zatim imas po 10 tak rekreatvca.

kko je bre moguce da promasis cijel prazan golod 15 metara ?! ajde da budimo realni. kako bre kontra ziher sam 2 metara preku gol ?. Pa kako ovi radu unforced errorsi pa smesno da nemoze po smesno ni biti.

zenski rukomet najnerazvian ekipan sport evrope. daleko izad fudbala, odbojka i kosarke. zene su tragokomedije u ovaj sport.

osim u norveska i danska. sve talente ode u fudbala i odbojke i tennis, itd. a oni antitalenta u francija i drugi drzavi ide u rukometa nisu dovolno dobri za ozbilne sportova.

toliko antitalent i toliko malo mozak nema u niti jedan drug zenski sport.

rekreativca. nisu ni gledlivi.

[uredio Stefan84 - 20. studenog 2022. u 20:22]
Sport_Magico
Pristupio: 02.05.2022.
Poruka: 1.911
20. studenog 2022. u 20:30

Smiješno je jedino likovima poput tebe koji navodno prate ovaj sport a i dalje pojma nemaju o pravilima...

Zadnjih 10 min i produženi je sve čisto odsudeno. Tko jenkriv steroidima što nemaju niti 1 posto imaginacije nego sve na silu...

Stefan84
Stefan84
20. studenog 2022. u 21:06

eve kontra danska za +3. dankinja sama ko duh s crte i shutira u stomak golmanu. pa kako je bre moguce ? 90% gol j prazan pa shutiraj dole shutiraj gore shutiraj levo shutiraj desno. kako mozes iz 2 metara da ne pogodis gol u rukometa. mal li je gol ? sta treba more ?. toliko mala lopta i toliko ogroman gol.

ja ne razumem kako je moguce ne zabiti iz ovakvi situacije. sta je najgore ova gledamo i u muski rukomet.

20. studenog 2022. u 21:10

Dosta loše poluvrijeme Norvešle, da Mork nije raspoložena moglo je biti više od 3 gola zaostatka.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
VR46
VR46
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2014.
Poruka: 702
20. studenog 2022. u 21:17

Današnja utakmica za 3. mjesto je najbolji prikaz cirkusa od suđenja i koliko suci mogu utjecati na rezultat. Da sam trener Francuske, vjerovatno bi dobio crveni karton. I bas zbog ovakvih stvari nam je rukomet tu gdje je, i ne može napredovati kao sport. Ono sto je još žalosnije, ako se tako sudi na najvećoj sceni, čemu se onda živciramo mi kada nas netko pokrade u dječjim ligama, ili kada ti dođu suci koji ne znaju elementarne osnove rukometa, a zaduženi su da dijele pravdu. Svakim danom mi se sve vise gadi rukomet bas zbog tih sudaca. Promijenite nešto jebemu mater!

BeerHunter
BeerHunter
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.564
20. studenog 2022. u 21:42

Konstantno reprezentacije sa Balkana trpe izdrkavanje sudija kad igraju protiv zapadnoevropskih ekipa i sad se nadju strucnjaci da se zale na sudjenje protiv Francuske, koja inace ima registrovanih rukometasica koliko CG stanovnika. Ne treba zaboraviti da su bile nosene i velikim brojem navijaca sa tribina, a pokazalo se vec da pred svojom punlikom mogu pobijediti svakoga. Mislim da je veceras konkretno pobijedila veca zelja za pobjedom.

Crna Gora u podmladjenom sastavu, sa skracenom rotacijom priredila je ogromno iznenadjenje i za sve nas, a rukomet koji forsira Bojana Popovic je itekako moderan, samo je pitanje koliko ce ga uspjesno inplementirati.

I da ne zaboravim, duvaj ga Stefan84.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Raul2000
Raul2000
20. studenog 2022. u 22:01

Norveška velesila opet osvaja zlato, iako su prvo poluvrijeme odigrale lošije, u drugom poluvremenu su podigle razinu igru i okrenule vrlo dobre Dankinje. Pripomogao je i danski izbornik koji je i u prvom i u drugom poluvremenu pri vodstvu njegove momčadi forsirao 7 na 6 koji mu nije ništa donio nego mu je zapravo odnio prednost.

Stefan84
Stefan84
20. studenog 2022. u 22:18

Dojde Norvska s B rostera i opet osvojju. Toliko o konkurencija u ovaj sport. Posledni 15 minuta mislim zabio Danska jedan jedini gol osim posledni sekundi. i to totalno ocekivani da ce se posere u gaci. Norveska nie pobedila nego Danska sami sebe pobedio jer jenostavno ne veruje u sami sebe.

Norveska je 5 klasa bolja od bilo koji kada su kompletni. Ajde jedino mozda jedino Rusija parira. ne da su bolji od Danska nego nemaju takvim kompleksi ko ostale.

Top 10 ekipi na EP se 30-40 golovi bolji od ekipi u barazi za SP i poput sta nemaju nikakav kvalitet taj ekipi sem 2-3 ekipi. Pogledaj resultate taj barazi za SP. 70-30 ukupno i slicno. Njeverovatan marginalac od sport. bar sta se tice zenski rukomet.

Cak i u Rusija odbojka je bar 10 puta po popularan i najtalentirane zene ide u odbojka tamo.

U Svedska je rekreativan sport a opet smo top 3-4 evrope tako da toliko od zenski rukomet. jedan jedini zenski fdubalski klub u svedska ima veci bdget od citavi rukomet u Svedska. Mislim Arslani u fudbala reprezentativke Svedska u fudbal zene zarade vise nego cijeli tim Svedska u rukomet.

Cak dobie i migrante od sociala veci novac od zene u rukometa u Svedska. a vecina igraju bezplatno rekreativno.

samo u norveska se zene lozi ovaj sport.

Hvala sta je zvrshio ovo rekreatvno prvenstvo s reakreativno sudije ovaj sport nema ni PRO sudije nego imaju posla van rukometa.

EP prazni areni i teknicki gresaka i turn ovrsi. EP absurda.

pa sada malo pogledati sport. sp u fudbal.