Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:37
e sad bi bilo gotovo

obrana Zagreba ocekivano pala


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
29. travnja 2012. u 18:37
Kako netko može navijat za ove grobare hr rukometa? Zgreb jel.

Osim ako nije svinjčev zet ili nešto slično
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 18:38
Piši propalo..

Ajde, 40 minuta smo bili u igri...ja zadovoljan


nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:38
ma nema sanse ovo zagreb dobiti


nama svaki faul vracaju na 9m ovima golove priznaju, nama gol poniste i sviraju probiijanje a covjek na sutu itd. itd.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:39
USA je napisao/la:
Kako netko može navijat za ove grobare hr rukometa? Zgreb jel.

Osim ako nije svinjčev zet ili nešto slično
Vidi cijeli citat




cedo tvoji neigraju
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
29. travnja 2012. u 18:39
u 20 minuta drugog poluvremena golmani su skupili dvije obrane... tako nemres dobiti nikoga
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 18:40
Matan und jaranen je napisao/la:
konacno Zlaja

dajte mu tu loptu sto vise
Vidi cijeli citat

pa da se još 2 puta usere kao dosad u 2.pol?

ono kad je promašil cijeli gol za 30 cm i kad je dodal loptu omeyeru


nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:40
Ma odlicno je ovo, da se ima samo malo sira klupa, pao bi Kiel.

Sad ce Jicha i Palmarsson stisnuti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:41
Captain Jack je napisao/la:
Matan und jaranen je napisao/la:
konacno Zlaja

dajte mu tu loptu sto vise
Vidi cijeli citat

pa da se još 2 puta usere kao dosad u 2.pol?

ono kad je promašil cijeli gol za 30 cm i kad je dodal loptu omeyeru


Vidi cijeli citat


Ma kad ga vec pustaju samog, bolje i to nego da se zabadaju, a Zlaja mora proraditi
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:42
ocekivano, svaka cast deckima...jbga, ne moze se dobiti kad imas valcica u ekipi...

jedino mi ide na qrac kaj budu ovi svabi u deliriju pa si budu pljeskali rukicama....

btw, bojim se da maric nije taj pivot kojeg trazimo...ne zna blok napraviti, ne zna primiti loptu, a realizacija mu nije nekaj...

eto, -5, ocito bude trebal prolaz za pobjedu....dakle, prakticno -6
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije