DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 11:19
za Iskru Bugojno me nije briga,želio sam samo da ustanovimo međusobno činjenično stanje ...

Hajduk je dakle kroz 45g zajedničke povijesti bolji od Zvezde (mislim 1 na 1),pa neka to bude polazište za dalji razgovor o balunu...

ps-postoji li neka tablica o bodovima koje su klubovi osvojili u Evropi do 1990.?to mora biti u nekom almanahu FSJ,ako nije spaljen nalogom modrih drukera i Fredi Kramera...Bit će da arhiva postoji,ali samo za 1967.
[uredio bojangles - 25. svibnja 2012. u 11:23]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
25. svibnja 2012. u 11:28
bojangles je napisao/la:
za Iskru Bugojno me nije briga,želio sam samo da ustanovimo međusobno činjenično stanje ...

Hajduk je dakle kroz 45g zajedničke povijesti bolji od Zvezde (mislim 1 na 1),pa neka to bude polazište za dalji razgovor o balunu...

ps-postoji li neka tablica o bodovima koje su klubovi osvojili u Evropi do 1990.?to mora biti u nekom almanahu FSJ,ako nije spaljen nalogom modrih drukera i Fredi Kramera...Bit će da arhiva postoji,ali samo za 1967.
Vidi cijeli citat

....možda, ali prvo donesite cveće...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
25. svibnja 2012. u 11:40
ja sam ko klinac uvijek mijesao Iskru i Sutjesku... ono, klub negdje iz neke Bosne ili otkud vec, mali stadioncic, plavi dresovi, dodju u ligu, igraju sezonu-dvije i ispadnu, ali tradicionalno tezak teren... tek dosta kasnije me zapanjilo kad sam skuzio da je Niksic u Crnoj Gori
[uredio ian wright - 25. svibnja 2012. u 11:41]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
25. svibnja 2012. u 11:45
ian wright je napisao/la:
...mali stadioncic...
Vidi cijeli citat


prva sjećanja na nekadašnje radio-prijenose nedjeljom...

klap,klap,klap... iii u Nikšiću Sutjeska vodi jedan nula...klap,klap,klap
 
Imao si osjećaj da je na utakmici 30 ljudi i da svi sjede pored reportera.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
25. svibnja 2012. u 11:46
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
25. svibnja 2012. u 12:13
ian wright je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Mislim da nam je neki Mirković (br11) spakovao 2 komada u Bugojnu, a na Marakani je valjda bilo 1:1...
zato smo se "usrećili" sa Miralemom Zjajom
[uredio Dejan NS - 25. svibnja 2012. u 12:14]
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2003.
Poruka: 3.591
25. svibnja 2012. u 13:44
nad djecom nam se iživljavaju kojekakvi prosvjetarski jebivjetri, a vi seruckate o nk iskri, sutjesci, bezvezdi i zvezdi. vascela generacija maturanata će nam pobrat PTSP, godinama ćemo ih liječit psihofarmacima. hebote čekaj samo da kemija dođe na red, očekujem bombaške napade na MZOŠ.
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
25. svibnja 2012. u 13:58
ian wright je napisao/la:
ja sam ko klinac uvijek mijesao Iskru i Sutjesku... ono, klub negdje iz neke Bosne ili otkud vec, mali stadioncic, plavi dresovi, dodju u ligu, igraju sezonu-dvije i ispadnu, ali tradicionalno tezak teren... tek dosta kasnije me zapanjilo kad sam skuzio da je Niksic u Crnoj Gori
Vidi cijeli citat



Kad si bio mali i nisi znao po čemu je Nikšić metropola.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 13:59
veliki gazda Iskre iz Bugojna bio je čovjek kojem,poput mnogih bizarnih suvišnih i beskorisnih detalja moje mladosti,pamtim puno ime:Stjepan Domaćinović-Kokan!?...Sjećam se i face,prava funkcionarska,zadrigao u jagnjetini i sa izgledom prosječnog carinika.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
25. svibnja 2012. u 14:05
Meni je Iskra najviše u sjećanju po Miralemu Zjaji. Dečko potpisao s Dinamom i Zvezdom, pa mu opizdilo godinu dana kazne. Koliko se vukao po novinama, mislio sam da je momak u najmanju ruku Maradona. Kad ono mućak.
[uredio mark_37 - 25. svibnja 2012. u 14:06]
  • Najnovije
  • Najčitanije