DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 20:29
Željko Mavrović Q.E.D.
Julio Baptista RIP
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 21:10
Pa taj vaš Bleki ne bi imao mjesta u Hajdukovih onodobnih prvih 11 ...Pih!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.323
30. svibnja 2012. u 21:15
za vas koj ga niste gledali, a puno ste izgubili...da napomenem da samo je on mogao zaustaviti loptu na gol crti i dok su svi ocekivali panicno izbacivanje, protivnicni igraci jurili na njega, trener prozivljavao infark, suigraci zanjemili, stadion prestao disati, on bi, onako stasit, zastao na trenutak, pricekao da napadaci pridju, sve hladno pogledao, lagano se nasmijao i izvukao loptu uz korner crtu van svog sesnajsterca, hladan ko spricer.... kakav lav
[uredio terryboy - 30. svibnja 2012. u 21:16]
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 22:05
Čekaj malo Terry Boy-Ćiću moj...pa ti si dakle senior club DPK kad pamtiš Blekija??
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 22:58
terryboy je napisao/la:
za vas koj ga niste gledali, a puno ste izgubili...da napomenem da samo je on mogao zaustaviti loptu na gol crti i dok su svi ocekivali panicno izbacivanje, protivnicni igraci jurili na njega, trener prozivljavao infark, suigraci zanjemili, stadion prestao disati, on bi, onako stasit, zastao na trenutak, pricekao da napadaci pridju, sve hladno pogledao, lagano se nasmijao i izvukao loptu uz korner crtu van svog sesnajsterca, hladan ko spricer.... kakav lav
Vidi cijeli citat



Znači o njemu pjeva Olja Karleuša u pjesmi "Zicer"
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.323
30. svibnja 2012. u 23:09
da pamtim... gledao u zivo....

....ponasanje mi je totalno infantilno tako da sorry nemogu biti clan ni jednog senior klaba.... :-))

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:12
Ma nemoj zezat!?,pa koja si ti generacija?...može i alegorijski- ja sam Kukoč-Rađa,Profa je Pižon-Zajec,Percy je Sammir-Badelj
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 23:13
bojangles je napisao/la:
Ma nemoj zezat!?,pa koja si ti generacija?...može i alegorijski- ja sam Kukoč-Rađa,Profa je Pižon-Zajec,Percy je Sammir-Badelj
Vidi cijeli citat



Đonom na mlađariju, a? Mislim stvarno... Ja sam generacija Gotze - Reus - Walcott! I nemoj lagat o Profi... On je generacija Ben Hur - Spartak!
[uredio Jake LaMotta - 30. svibnja 2012. u 23:14]
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.323
30. svibnja 2012. u 23:20
Baždarević - Gudelj
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:22
Znači Derik Rouz?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije