DPK,6.Avenija

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
30. svibnja 2012. u 23:24
Profa je Australopitekus-Profa

Perkić je Srna-Miladin

Ja sam Butorović-Praženica
[uredio Konfuzije - 30. svibnja 2012. u 23:24]
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
30. svibnja 2012. u 23:25
terry boy objasnija! Bleki je bio car za onu generaciju - ne samo po igri nego i po originalnom ludilu koje je ispoljavao kako na terenu tako i van. Nakon čuvenog dogovora igrača reprezentacije da bojkotuju sledeću utakmicu hjer im nisu isplaćene obećane pare za plasman u drugi krug - jedini je on ostao dosledan i javno se sukobio sa celoim vrhuškom FSJ + KPJ + SUBNOR + SKOJ + SSSR. I naravno, samo je on bio udaljen iz tima protiv Zap. Nemačke u utakmici koju smo laganini pukli 0:2.

Ko god je dovoljno mator da ga pamti - čak ne toliko u Zvezdi koliko u reprezentaciji će vam potvrditi da je bio igrač ekstra klase.

A to što se ultras podsmeva na "američku kuću slavnih", ja bih ga samo podsetio da je Bleki igrao u njujorškom Kosmosu kada je taj klub bio na vrhuncu i da je bio proglašen za NAJBOLJEG igrača u konkurenciji jednog Beckenbauera, Carlos Alberta, Gigi Chinaglie... i drugih! Pele je odigrao poslednju utakmicu u njihovom dresu samo nekoliko dana pre Blekijevog dolaska u klub (ipak su skupa odigrali jednu prijateljsku) . Elem, u toj konkurenciji on biva IZABRAN od saigrača i postaje KAPITEN tima. I dan danas kad ovde naletim na nekog veterana koji je pratio Cosmos u to vreme, dovoljno je reći samo, "Bogie" i videćeš kako se lice sagovornika u sekundi ozari nekom neopisivom srećom...    dobro, malo sam preterao... ali samo malkice...  

U februaru sam imao tu čast da zasednem u jednoj kafani sa Blekijem i da razgovaramo - skoro 4 puna sata!!! Nekakav sažetak tog razgovora sam objavio na našem navijačkom sajtu:

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/vesti/460-vladislav-bogicevic-bleki.html 

Izvinjavam se, čak i ispričavam, zbog ćiriličnog pisma. Ali, ja se o tome ne pitam. Ako vam nije problem i ako vas zanima YU fudbal 1970ih - obavezno pročitajte.  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 23:25
I Derik Rouz tako je.... Praženica, to ono slavonsko što bude na klanjima?
I kad smo već kod klanja... Ko je ovdje za tradicionalno seljačko kako mi u Slavoniji prakticiramo?
RIP gice
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:26
Konfuzije je napisao/la:
Profa je Australopitekus-Profa



Perkić je Srna-Miladin



Ja sam Butorović-Praženica
Vidi cijeli citat


Ma ti si Flacco-Phelps!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 23:27
bojangles je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Profa je Australopitekus-Profa



Perkić je Srna-Miladin



Ja sam Butorović-Praženica
Vidi cijeli citat


Ma ti si Flacco-Phelps!
Vidi cijeli citat



Misliš Falco?
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:32
Dobro bre Trile ima li negdje ovaj intervju s Blekijem na latinici???,rado bih pročitao no puknut će mi rožnica na 3 dela,onako Dalijevski...odvikoh se skroz od ćirilice.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:52
Evo uspio sam pročitati...ipak!...Gdje je Bleki danas,i što radi?

Te kako to da nije spomenija Najvećeg u toj generaciji,#11?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
30. svibnja 2012. u 23:52

Sorry Profa, nisam namjerno , ali tamo na wikipediji ne pišu ovi detalji što ste ih Terry i ti spomenuli, odnosno stoji to tamo, no suhoparno. 

Po ovome što čujem (čitam), izgleda da je bio neki zanimljiv lik!

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 23:56
Ne vjeruj Ultraš Profi- sve je to kuhinja s Terazija!,Bleki nije modrim dećkima Blaškoviću i Miljkoviću bio do štucne,no UDBA nije dopuštala igračima GNK da uđu u represtaciju...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
31. svibnja 2012. u 00:08

Najzanimljiviji dio intervjua:

"Robiju se moraju posložiti "kockice"

  • Najnovije
  • Najčitanije