mrkva je napisao/la:
kaže gips da je i taj futbol da salao kita od ovce, da on zeme pet svojih pajdaša iz gračanske kleti i uz dva tri dana priprema rastavi te neke vau-španjolce na sastavne dijelove.
no kad se već brineš oko toga što žulja bojana, potvrdi kataklizmičku vijest da je provokator udaljen i podastri razloge takve nerazumne odluke. bit će naletio nekom moderatoru koji je cijepljen protiv humora i zahebancije.
Vidi cijeli citat
Sto je najsmjesnije, Gips bi to i uradio, kad bi se zainatio.
On je fenomen od trenera, ali eto, nema mekocu... ne mozes sve imati. Skijanje ipak samo.... tvrdoca. Nema tu nikakve ljepote, elegancije, cisto strmopizdjivanje niz padinu, posebno u slalomu ili veleslalomu, to svaka budaletina moze, ili spust, sta, 120 km/h, nista to nije, Djokica to odradi zavezanih ociju, vozi Miskooooo