Sjećam se davnog koncerta iz 2006. godine u Pauku kada su nastupali zajedno sa Iron&Wine-om, a ove godine će nastupati sa Lambchopom, uglavnom radujem se dobroj svirci.
A čuj, bendovi poput Calexica, Iron&Wine, Lambchopa su i dalje nepoznati za veliku većinu Hrvata tako da ne bi rekao da se tu radi o komercijalizaciji, jer takve bendove ne možeš komercijalizirati i ne možeš napuniti Ledenu dvoranu sa nekoliko tisuća ljudi, no možeš recimo Pauk sa par stotina ljudi i to je okay!
Ljudi poput nas koji znaju za Calexico će otići na koncert ako su u mogućnosti, no neki "average Joža" da mu veliš da je Calexico u Zg-u na jesen bi te samo blijedo pogledao i pitao koji je to klinac?!
[uredio HOTSPUR - 04. svibnja 2012. u 13:56]