DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
31. svibnja 2012. u 00:10
Naravno da je spomenuo i #11. Otprilike nam se mišljenja poklapaju... Priča Bleki o dotičnom vokalnom solisti, "bio je brz i ne baš inteligentan... trčao je samo u jednom pravcu... Miljan ga je gurao u repku pored živog Džaje samo zbog nacionalnog ključa... tj., da se ne bi bunili Vlado Bakarić-Bakara i Jakov Blažević - Jakov..."


KBSZ!!! 


Ma, daleko bilo, bre! Bleki je imao samo reči hvale za Majstore s Mora. Sa svima je bio dobar (on kaže; trebalo bi proveriti malo po Splitu), a najviše je cenio JJ (sorry, Gazda...) za kojeg je rekao da je bio "pravi fudbalski genije". Odmah iza njega su bili Oblak, Frfa, Šure i Buljan. Posebno je istakao Frfu koji ga je oduševljavao požrtvovanošću.  

"Bleki danas" je pak jako gorka i čak tužna priča o kojoj ne mogu ovako javno. Neka ostane na tome da su se mnogi ogrešili o njega i da ni izbliza nije doživeo sudbinu svih tih superstarova kojima je bio kapiten i TATA!  Zahebali su ga pošteno i u (tadašnjoj) SCG, kada je trebalo da nasledi Petka na mestu selektora - bio mu je prvi asistent - ali onda se neko dosetio da Bleki "nema iskustva kao prvi trener", pa su rešili da ponude ugovor stručnjaku sa mnogo više iskustva... pa smo tako dobili Genija-selektora. Ostalo je istorija... i Azerbejdžan. Ili Kazahstan. Ili Naš Stan. 

Bleki je jednostavno onaj tip ljudi koji nikome ne ostaje dužan, ne ume da se folira i da laže, što na um to na drum - a to u miloj mi Srbijici (ili Srbijici i Crnoj Gorici) nikada nije bilo dobrodošlo.

Šteta. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
31. svibnja 2012. u 00:43
bojangles je napisao/la:
Ne vjeruj Ultraš Profi- sve je to kuhinja s Terazija!,Bleki nije modrim dećkima Blaškoviću i Miljkoviću bio do štucne,no UDBA nije dopuštala igračima GNK da uđu u represtaciju...
Vidi cijeli citat



Bez zezanja, moja mati je radila u toj "kuhinji" nekih 12 godina. Bio je to vrhunski sinkronicitet! Ja zaludjen za balun, a mater unutar najzanimljivije kuhinje! Pored besplatnih VIP ulaznica za lože kad god je igrala reprezentacija, ili se igrale kup utakmice, najveći benefit su mi bila lična poznanstva - podvlačim ovo, lična iliti osobna, što je mnogo više od onog "dobar dan ,dobar dan". Daklem, znao sam Miljana, Biće Mladinića, Vasu Stojkovića (genseka FSJ), Lalu - ekonoma reprezentacije (koji mi je uredno isporučivao dresove, trenerke, adidas patike, fudbalske lopte...) , Dr. Nešovića... dok sam "samo poznavao" likove poput  Dušana Maravića,  Milana Galića (ex-groblje), Mihaila Andrejevića, Tirketa... jednom čak upoznah i legendarnog Mošu Marjanovića...
Ipak, za mene su najvredniji bili susreti i upoznavanja sa tadađnjim "superstarsima" zelenog tepiha... Džaja, Vaha, Pižon, Jerković, Šure, Škijo... ma bilo ih je na tone... Pa onda vrhunske tezge za ono vreme i ondašnjeg balavca  - 3 dana kao "vodič i prevodilac na usluzi" Engleskoj U-21 reprezentaciji; pa "liaison" u Press Centru za vreme finala Evropskog prvenstva kada sam upoznao najveće evropske sportske novinare... i nezaboravnog, legendarnog pera londonskog Timesa Geoffrey Greena..

Eh, bila su to lepa vremena... kada sam skupa sa ostalim afropitekusima  (Konfuzni, doći ćeš mi jednom na volej za ovo, kunem ti se!) veselo skakutao po džunglama Košutnjaka i Topčidera ... ne misleći na sutra. A bogami ni na prekosutra. Nisam ni znao da sam bio pravi Zen budista jer sam živeo u trenutku. I to još pre osnivanja Delija! Ha!
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
31. svibnja 2012. u 07:40
Eto,znao sam...NITKO iz GNK!...NITKO!...UDBA bre,i OZNA.

Pa zar ni Zambatu nisi upoznao u Pentagonu s Terazija?

A mora da imaš insiderskih podataka KAKO se to perfidno i đonom išlo na sve Dinamovo,i kako im se nije dalo da ne samo da igraju za represtaciju,već zašto su oni u svako prvenstvo ulaziili sa -16 bodova na hrvatstvo?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
31. svibnja 2012. u 08:13
u zagrebu - milion ljudi s "gravitirajućim" i studentima - slovima: dva i po bazena.

i za vaterpoliste, i za plivače i za ronjače i za studente i za rekreativce i za babe i za dede...

a gobac bi i rukometni dom...
[uredio khaderach - 31. svibnja 2012. u 08:13]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
31. svibnja 2012. u 09:40
Lep intervju..
Kakva je uopšte bila Blekijeva trenerska karijera?
Iz pročitanog se može videti da je bio trener negde na Bliskom Istoku i u tom Belenenesesu?
Da li je uopšte još nekog trenirao?
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
31. svibnja 2012. u 09:42
khaderach je napisao/la:
u zagrebu - milion ljudi s "gravitirajućim" i studentima - slovima: dva i po bazena.

i za vaterpoliste, i za plivače i za ronjače i za studente i za rekreativce i za babe i za dede...

a gobac bi i rukometni dom...
Vidi cijeli citat


I ko je  kriv?
Gobac koji radi ZA rukomet ili Perica Bukić, Šimenc ili neko sličan koji (po ovome napisanom) NE RADE za vaterpolo?
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
31. svibnja 2012. u 10:27
NYC je napisao/la:


Bez zezanja, moja mati je radila u toj "kuhinji" nekih 12 godina. Bio je to vrhunski sinkronicitet! Ja zaludjen za balun, a mater unutar najzanimljivije kuhinje! Pored besplatnih VIP ulaznica za lože kad god je igrala reprezentacija, ili se igrale kup utakmice, najveći benefit su mi bila lična poznanstva - podvlačim ovo, lična iliti osobna, što je mnogo više od onog "dobar dan ,dobar dan". Daklem, znao sam Miljana, Biće Mladinića, Vasu Stojkovića (genseka FSJ), Lalu - ekonoma reprezentacije (koji mi je uredno isporučivao dresove, trenerke, adidas patike, fudbalske lopte...) , Dr. Nešovića... dok sam "samo poznavao" likove poput  Dušana Maravića,  Milana Galića (ex-groblje), Mihaila Andrejevića, Tirketa... jednom čak upoznah i legendarnog Mošu Marjanovića...
Ipak, za mene su najvredniji bili susreti i upoznavanja sa tadađnjim "superstarsima" zelenog tepiha... Džaja, Vaha, Pižon, Jerković, Šure, Škijo... ma bilo ih je na tone... Pa onda vrhunske tezge za ono vreme i ondašnjeg balavca  - 3 dana kao "vodič i prevodilac na usluzi" Engleskoj U-21 reprezentaciji; pa "liaison" u Press Centru za vreme finala Evropskog prvenstva kada sam upoznao najveće evropske sportske novinare... i nezaboravnog, legendarnog pera londonskog Timesa Geoffrey Greena..

Eh, bila su to lepa vremena... kada sam skupa sa ostalim afropitekusima  (Konfuzni, doći ćeš mi jednom na volej za ovo, kunem ti se!) veselo skakutao po džunglama Košutnjaka i Topčidera ... ne misleći na sutra. A bogami ni na prekosutra. Nisam ni znao da sam bio pravi Zen budista jer sam živeo u trenutku. I to još pre osnivanja Delija! Ha!
Vidi cijeli citat



Jel to ona anegdota kad ti je jedan od Engleza došao kasno u noći u sobu i ponudio "smoking"?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
31. svibnja 2012. u 10:45
Dejan NS je napisao/la:
Gobac koji radi ZA rukomet ili Perica Bukić, Šimenc ili neko sličan koji (po ovome napisanom) NE RADE za vaterpolo?
Vidi cijeli citat


jedan način gledanja na to, drugi način je da svi jako dobro znaju u kakvoj situaciji je ZG, a jedino Gobac puni novine pritiscima za rukometni "dom"- ma što to značilo. 
Da ne kažem da ga se spominje i u HDZ aferi oko pranja i izvlačenja love kod gradnje dvorana za prvenstvo, pa onda vidimo kako se radilo "za rukomet", ali pritom i "za HDZ", a bit će da je bilo i "za vlastiti džep", nije Gobac glup.

Da ne spominjem očajnu dozu ljubomore koju Gobac pokazuje prema Medveščaku, koji kakav god bio, svoj posao za sada radi bez većih repova (političkih, rezultatskih i sl.). Javno mu nije jasno da ljudi radije idu gledati srednje kvalitetan klub 8. lige po kvaliteti u hokeju na ledu nego klub koji igra četvrtfinale Lige Prvaka u rukometu, a privatno jako dobro zna da Zagreb ljudi jedino idu gledati kad nastupa u takmičenjima gdje nije "defaultni" prvak i da bi ljudi išli puno češće gledati Zagreb kad ne bi morali gledati njegovu facu.

Eto, sad sam se sjetio, pojma nemam zašto, da je u Zimbabweu bio izbor za Mr. Ugly i pobjedio je gospodin Masvinhu:
http://www.jutarnji.hr/u-zimbabveu-izabran-mister-ruznoce--ruznoca-je-dar-od-boga-i-donijela-mi-je-slavu--100-dolara-i-noc-u-hotelu/1031446/
[uredio dbald - 31. svibnja 2012. u 10:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
31. svibnja 2012. u 14:05
ko je kriv? krivo je postavljena premisa mog citata. ja sam gopca u uveo u priuču jer je lobiro zajedno s đogerom po kozari boku koji vjerojatno ni ne ne zna plivat (za dejana: milan bandić) kod sanadera i onog s podočnjacima iz ingre

inače, sasvim je krivo uspoređivat rukometni dom i bazen i tu si u pravu. bazen služi pored treninga vaterpolo momčadi i za rekreaciju građana nabijem ga na herecegovinu.

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
31. svibnja 2012. u 14:22
khaderach je napisao/la:
ko je kriv? krivo je postavljena premisa mog citata. ja sam gopca u uveo u priuču jer je lobiro zajedno s đogerom po kozari boku koji vjerojatno ni ne ne zna plivat (za dejana: milan bandić) kod sanadera i onog s podočnjacima iz ingre

inače, sasvim je krivo uspoređivat rukometni dom i bazen i tu si u pravu. bazen služi pored treninga vaterpolo momčadi i za rekreaciju građana nabijem ga na herecegovinu.

Vidi cijeli citat


Da je normalno (kao što nije) Hrvatska (Zagreb) bi imala i bazene i Dom rukometa, pošto su ta dva sporta ubedljivo najuspešnija kod Hrvata...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije