DPK,6.Avenija

Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 11:09
Nego, ova se kafana baš obrukala neki dan, na Clintov rođendan, nijedna runda u njegovu čast.
Evo, da malo popravim i s njim počnem vikend (a slikom pozdravim sve kafanske pijaniste! )




Clint Eastwood:
These people who are making a big deal out of gay marriage? I don’t give a fuck about who wants to get married to anybody else! Why not?! We’re making a big deal out of things we shouldn’t be making a deal out of...They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 11:18
I još jedna temica za vikend, a uoči dolazećeg nam Eura.

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1055193

PS. Hoće li me netko naučiti kako se po novom ovdje linkaju linkovi? Znam da se meni osobno obično ne da kopirati i lijepiti linkove koji nisu živi, a više ne nalazim nigdje onu ikonicu za spajanje.
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
02. lipnja 2012. u 11:30
ian wright je napisao/la:
je. Covjek koji na zidu drzi postere Mamica, Stimca, Zubaka, Pukanica i jos 20 mutnih tipova.... "oni su sve napravili vlastitim radom"...
Vidi cijeli citat


a da. sjećam se njega. stari prijatelj s index.hr 2004-2005 :D

jebate tek sad vidim da ću skoro 8 godina bit na ovom forumu. 1000 postova godišnje/ 3 dnevno cca.

dobro je. zdrav sam.
[uredio khaderach - 02. lipnja 2012. u 11:31]
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 12:10
umro veliki teolog i delija. zvuči bizarno, ali čini mi se da je bio velik čovjek i u svakom je slučaju prerano umro.
nyc, dule, ili netko drugi upucen... bit cu zahvalan na prilogu portretu čovjeka.


http://www.telegraf.rs/vesti/231588-preminuo-radovan-bigovic
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.393
02. lipnja 2012. u 12:34
khaderach je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
je. Covjek koji na zidu drzi postere Mamica, Stimca, Zubaka, Pukanica i jos 20 mutnih tipova.... "oni su sve napravili vlastitim radom"...
Vidi cijeli citat


a da. sjećam se njega. stari prijatelj s index.hr 2004-2005 :D

jebate tek sad vidim da ću skoro 8 godina bit na ovom forumu. 1000 postova godišnje/ 3 dnevno cca.

dobro je. zdrav sam.
Vidi cijeli citat


Zanimljivo da smo forumu pristupili isti dan, samo ja, eto, imam malo više upisa
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
02. lipnja 2012. u 12:36
Brane je napisao/la:
Jake LaMotta je napisao/la:

I da dodam da je Vinković jedan od onih koji kaže što misli i ne uvija se kao raznorazni cvijetići iz sadašnje vladajuće stranke, a i braće im iz pokojne vladajuće stranke. Zoran Vinković - jedan od nas!
Vidi cijeli citat


Jedan od nas, dabome! Nas Hrvata, katolika, većine!

Vidi cijeli citat


Čudi me da jedan intelektualac ne zna prepoznat ironiju i sarkazam čak kada je toliko očita da bi je i mato77 prepoznao.
A ovo o katoličkom forumu iz posta prije... Gdje ja to navodim? Ili bilo tko drugi? Napadamo izmišljenim činjenicama? Čovjek bi rekao da navijaš za Dinamo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
02. lipnja 2012. u 12:39
Brane je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.

(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat



E, moj Gazda... dojadio si već, ajde se prilagodi... što zakeraš više s tim pravopisom, dikcijom, hrvatskim jezikom... kao da je poznavanje hrvatskog jezika mjerilo je li netko dovoljno dobar Hrvat/ica da vodi i uređuje HTV-ov Dnevnik. Koja ti je to logika? To odavno ne važi, barem već dvadeset godina. Što veći Hrvat/ica, pardon, zaboravio sam, i katolik/kinja, to ispravniji i hrvatskiji (i valjda katoličkiji) jezik kojim govori.
Evo, ni ministrica kulture nije se pobunila, ma ni štrecnula, kad joj je urednica i voditeljica na kraju razgovora rekla: ministrice, hvala što ste BILA gost Dnevnika. 
Vidi cijeli citat



Ponovo katolike uvlačimo? Volim kad se puca na ljude zbog njihova religijskog opredijeljenja (tako i na mene u postu iznad), a da se ne zna tko je koje vjere. Možda sam baš recimo ja pravoslavac, a vrhuška HRT-a agnostici. Ali dobro, nekima SportNet služi za obračun sa HRT-om... I to razumijem, štoviše u ovom konkretnom slučaju čak i podržavam forumaša Branu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
02. lipnja 2012. u 12:40
khaderach je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
je. Covjek koji na zidu drzi postere Mamica, Stimca, Zubaka, Pukanica i jos 20 mutnih tipova.... "oni su sve napravili vlastitim radom"...
Vidi cijeli citat


a da. sjećam se njega. stari prijatelj s index.hr 2004-2005 :D

jebate tek sad vidim da ću skoro 8 godina bit na ovom forumu. 1000 postova godišnje/ 3 dnevno cca.

dobro je. zdrav sam.
Vidi cijeli citat



Hoćeš time reći da je Konfuzije bolestan?
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.393
02. lipnja 2012. u 12:52
Jake LaMotta je napisao/la:
khaderach je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
je. Covjek koji na zidu drzi postere Mamica, Stimca, Zubaka, Pukanica i jos 20 mutnih tipova.... "oni su sve napravili vlastitim radom"...
Vidi cijeli citat


a da. sjećam se njega. stari prijatelj s index.hr 2004-2005 :D

jebate tek sad vidim da ću skoro 8 godina bit na ovom forumu. 1000 postova godišnje/ 3 dnevno cca.

dobro je. zdrav sam.
Vidi cijeli citat



Hoćeš time reći da je Konfuzije bolestan?
Vidi cijeli citat


I nije daleko od istine

Brane, i mene čudi da nisi prepoznao zajebanciju u Džejkovim postovima, zapalio si se ko hepo kocka
227398
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
02. lipnja 2012. u 13:45
nadam se da u gay povorci nitko neće doći sa asocijalnim pesekom
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije