Brane je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.
(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat
E, moj Gazda... dojadio si već, ajde se prilagodi... što zakeraš više s tim pravopisom, dikcijom, hrvatskim jezikom... kao da je poznavanje hrvatskog jezika mjerilo je li netko dovoljno dobar Hrvat/ica da vodi i uređuje HTV-ov Dnevnik. Koja ti je to logika? To odavno ne važi, barem već dvadeset godina. Što veći Hrvat/ica, pardon, zaboravio sam, i katolik/kinja, to ispravniji i hrvatskiji
(i valjda katoličkiji) jezik kojim govori.
Evo, ni ministrica kulture nije se pobunila, ma ni štrecnula, kad joj je urednica i voditeljica na kraju razgovora rekla: ministrice, hvala što ste BILA gost Dnevnika.
Ponovo katolike uvlačimo? Volim kad se puca na ljude zbog njihova religijskog opredijeljenja (tako i na mene u postu iznad), a da se ne zna tko je koje vjere. Možda sam baš recimo ja pravoslavac, a vrhuška HRT-a agnostici. Ali dobro, nekima SportNet služi za obračun sa HRT-om... I to razumijem, štoviše u ovom konkretnom slučaju čak i podržavam forumaša Branu.