FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:28
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Vidis npr. meni se nikada nije tesko rano dignut iz kreveta , ja da legnem u 3h sutra u 8h ujutro cu imat normalan dan kaoi svaki drugi !"
Vidi cijeli citat
 

nije se ni meni tesko dignut iz kreveta

jako se lako budim i odmah ''normalno'' funkcioniram

ali bilo bi mi se tesko budit u to doba da bi dosla na forum

to mi se nebi dalo...

 

Vidi cijeli citat


Pa ni meni, meni je jutarnji raspored TV , kava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:29

frenkie je napisao/la:
  Pise na Indexu : prijetelj 1 , pa odmah skuzih da si dosla...sta ima ?
Vidi cijeli citat
 

a nista posebno

opet sam nesto bolesna

a nije ni cudo, jedan dan +20C

drugi dan oko 7C

neki dan bilo ljeto, sad je vec zima

ocu proljeceeeeeeeeee

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:29
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Isti govor kao i babe od 80godina  , samo jos treba pocet govorit sto je dobro a sto nije !
Vidi cijeli citat
 

a cuj frankec, kaj da ti velim....

zivot je najbolja skola...

ali skolarina je preskupa

Vidi cijeli citat


Kako ti kazes !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:30

frenkie je napisao/la:


Pa ni meni, meni je jutarnji raspored TV , kava....
Vidi cijeli citat
 

meni je jutarnji raspored skola

a kad nema skole onda si dam malo gusta pa odspavam

sve ivisi o godisnjem dobu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:30
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  Pise na Indexu : prijetelj 1 , pa odmah skuzih da si dosla...sta ima ?
Vidi cijeli citat
 

a nista posebno

opet sam nesto bolesna

a nije ni cudo, jedan dan +20C

drugi dan oko 7C

neki dan bilo ljeto, sad je vec zima

ocu proljeceeeeeeeeee

Vidi cijeli citat


U nas je danas bilo poluoblacno , iako mene boli , isao sam u skolu u obicnoj majici i jos lizao sladoled , biti ce dobro ne budem li dobio upalu pluca !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:32
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:


Pa ni meni, meni je jutarnji raspored TV , kava....
Vidi cijeli citat
 

meni je jutarnji raspored skola

a kad nema skole onda si dam malo gusta pa odspavam

sve ivisi o godisnjem dobu

Vidi cijeli citat


Ja sam jednom popodne a drugi tjedan jutri , pa imam taj "lukszuz" , iako bi volio da sam uvijek ujutro , jer onda imam cijelo popodne slobodno !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:32

frenkie je napisao/la:


Kako ti kazes !
Vidi cijeli citat
 

ke postovanje... 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:33
  Ali jos samo dva dana i onda u Hercegovinu , jucer sam bio u Mostaru !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:33

frenkie je napisao/la:

U nas je danas bilo poluoblacno , iako mene boli , isao sam u skolu u obicnoj majici i jos lizao sladoled , biti ce dobro ne budem li dobio upalu pluca !
Vidi cijeli citat
 

ja sam danas bila u skafanderu u skoli

a jucer cijeli dan vani u tankoj majici

upravo sad pljusak opalio kod mene

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:35
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:


Kako ti kazes !
Vidi cijeli citat
 

ke postovanje... 

Vidi cijeli citat


Moze se reci !