Dogodine u ovo vrime cemo bit prvaci

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.895
03. ožujka 2024. u 22:08

MakiST1950 je napisao/la:

Vahirua je napisao/la:

svako kolo neko drugi

Vidi cijeli citat

Teško je u 1 navijat za jedan klub, u 3 za drugi, u 5 za treći, a u 7 za četvrti u drugom sportu...

Vidi cijeli citat

tako mlad a već upražnjava opijate

ŠF
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
03. ožujka 2024. u 22:18

Kad ce opijate ako ne ko mlad

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
03. ožujka 2024. u 22:27

isprebijali nas Srbi

mislim fizicki mi njih, rezultatski oni nas, ajde barem smo nesto

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
03. ožujka 2024. u 22:28

Vilenjak je napisao/la:

isprebijali nas Srbi

mislim fizicki mi njih, rezultatski oni nas, ajde barem smo nesto

Vidi cijeli citat

Kakvo je bilo proputovanje kroz hrvatsku od madjarske do peke?

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
03. ožujka 2024. u 22:31

Potapenko_09 je napisao/la:


Kakvo je bilo proputovanje kroz hrvatsku od madjarske do peke?

Vidi cijeli citat

brzo nema vas puno, mi u madzarskoj pa do srbije, prosli smo kroz vas ko kroz sloveniju

Domovine sin
jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.246
03. ožujka 2024. u 22:37

Vilenjak je napisao/la:

isprebijali nas Srbi

mislim fizicki mi njih, rezultatski oni nas, ajde barem smo nesto

Vidi cijeli citat


jeste li donili cvece za Monstrume?

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
03. ožujka 2024. u 22:41

Nek vas bude boga stra

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
03. ožujka 2024. u 22:42

Streljalo Potapenka bez prava na oproštajne riječi. Sad može nastavit pisat s profila MakiST1950

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.786
03. ožujka 2024. u 22:42

Pote, bilo je veliko zadovoljstvo upoznati te

Ikono ❤️

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
03. ožujka 2024. u 22:43

osel Pot ko Bruno Maric

Domovine sin