Z&M Birtija 2

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
11. travnja 2006. u 00:26
Što je slegno? 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:26
boranija je napisao/la:
misicna masa ne potpada pod osnovne zakone balistike...ne znam, procijeni sam, imas jos raznih drugih parametara koji odredjuju smisao postojanja jedinke u univezumu...
Vidi cijeli citat
 

Daklem .. izisao si u javnost s izjavom da sam oslabio .. na sto si konkretno mislio ..?
Ljubomora je grozna stvar.
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:27
coobah je napisao/la:
Što je slegno? 
Vidi cijeli citat
 

Sleng valjda misli ..
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
11. travnja 2006. u 00:31
slab je sleng
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
11. travnja 2006. u 00:33

Zar i nakon 40 vriča gori doli, ti si uspija oslabiti?    

   

Boranija... opet.  A kaj ću, uvatila me manija!    

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 00:33
boranija je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:
boranija je napisao/la:

al ja sam siguran sta nikad nece dobiti naziv....a to je onaj mali tamni vilajet u srcu solitera  
Vidi cijeli citat

  Neum??
Vidi cijeli citat


neum pa izmedju ostalog i u ostalom dijelu tanog vilajeta


a kauboje, jes cito ti andrica katkad
Vidi cijeli citat

Pa Neum, naravno... "proleter goloruk diže vilu na o-ruk...era mermera"... pjesma je nastala baš kad je pukla neka afera o tim vilama u Neumu, to sve glavešine izgradile od onog šta su nakrale, i još bez dozvola valjda... ne sjećam se točno detalja sad svih, dost je to davno bilo...

Andrića?  Pročito za lektiru u osmom razredu Ćupriju, i to je to... ne sjećam se al ma baš ničega iz cijele knjige osim one 3-4 strane gdje u najsitnije detalje, anatomski, emocionalno, i fizički, opisuje kako onog nabijaju na kolac.  Ma fuj.


(Ali to je uopće problem s tom lektirom i našim školama... natrpaju ti niz grlo tone takih stvari prije nego imaš životnog iskustva i pameti uopće da bi ti to išta značilo... i ona naravno sve pozaboravljaš, a kao pročito si klasike... jesi vražju mater... u šestom razredu sam moro čitat nekog Krležu, al ga nisam mogo čitat sam nego sam starce morao pitat da mi prevode rečenicu po rečenicu, doslovno... pročito 600 od 800 strana Ane Karenjine, prije neg je drugarica rekla da ipak nemamo vremena za to, i ne sjećam se al ni jedne jedine riječi, imena, bilo čega...  Goetheovog Wertera također, a pročito cijelog, spremio za lektiru, pročito neke kritike čak, javio se, odgovaro, spasio 80% razreda time, dobio čistih 5...tu mi se dogodilo ono da mi je ispala zabilješka iz knjiga pa nisam znao gdje sam stao nego počeo čitati tamo gdje mi je bilo novo, i onda nakon 16 strana naišo na dio za koji sam se sjećao da sam jučer pročitao... Dostojevskog i Zločin i kaznu znam toliko da ovaj 200 strana misli jel bi ubio babu, 2 strane ju koka, i još 200 misli jel to u redu da je ubio babu -- i jel se sad to isplatilo čitat sa 14 godina?  Bolje da sam sve te sate treniro skok šut sa 10m, više bi mi koristilo poslije u životu...
Al zastranio ja....)
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
11. travnja 2006. u 00:37
Ode ja spavati....crče na nogošu Kacošev post mi je fest predugačak...Sutra ću ga pročitati
Laku noć... 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:37
Zara je napisao/la:
Zar i nakon 40 vriča gori doli, ti si uspija oslabiti?    

   

Boranija... opet.  A kaj ću, uvatila me manija!    

Vidi cijeli citat
 

Reko sam ti da vjezbas citanje pod stresom ..
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
11. travnja 2006. u 00:40

Niš se ti ne sekiraj, beštijo...  

Kuba... "slip vel"

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 00:43
coobah je napisao/la:
Ode ja spavati....crče na nogošu Kacošev post mi je fest predugačak...Sutra ću ga pročitati
Laku noć... 
Vidi cijeli citat

Ma ono u zagradi ne moraš ni čitat, cijeli onaj zadnj paragraf dugački...
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.