boranija je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:
boranija je napisao/la:
al ja sam siguran sta nikad nece dobiti naziv....a to je onaj mali tamni vilajet u srcu solitera
Vidi cijeli citat

Neum??
Vidi cijeli citat
neum

pa izmedju ostalog i u ostalom dijelu tanog vilajeta
a kauboje, jes cito ti andrica katkad
Vidi cijeli citat
Pa Neum, naravno... "proleter goloruk diže vilu na o-ruk...era mermera"... pjesma je nastala baš kad je pukla neka afera o tim vilama u Neumu, to sve glavešine izgradile od onog šta su nakrale, i još bez dozvola valjda... ne sjećam se točno detalja sad svih, dost je to davno bilo...
Andrića? Pročito za lektiru u osmom razredu Ćupriju, i to je to... ne sjećam se al ma baš ničega iz cijele knjige osim one 3-4 strane gdje u najsitnije detalje, anatomski, emocionalno, i fizički, opisuje kako onog nabijaju na kolac. Ma fuj.
(Ali to je uopće problem s tom lektirom i našim školama... natrpaju ti niz grlo tone takih stvari prije nego imaš životnog iskustva i pameti uopće da bi ti to išta značilo... i ona naravno sve pozaboravljaš, a kao pročito si klasike... jesi vražju mater... u šestom razredu sam moro čitat nekog Krležu, al ga nisam mogo čitat sam nego sam starce morao pitat da mi prevode rečenicu po rečenicu, doslovno... pročito 600 od 800 strana Ane Karenjine, prije neg je drugarica rekla da ipak nemamo vremena za to, i ne sjećam se al ni jedne jedine riječi, imena, bilo čega... Goetheovog Wertera također, a pročito cijelog, spremio za lektiru, pročito neke kritike čak, javio se, odgovaro, spasio 80% razreda time, dobio čistih 5...tu mi se dogodilo ono da mi je ispala zabilješka iz knjiga pa nisam znao gdje sam stao nego počeo čitati tamo gdje mi je bilo novo, i onda nakon 16 strana naišo na dio za koji sam se sjećao da sam jučer pročitao... Dostojevskog i Zločin i kaznu znam toliko da ovaj 200 strana misli jel bi ubio babu, 2 strane ju koka, i još 200 misli jel to u redu da je ubio babu -- i jel se sad to isplatilo čitat sa 14 godina? Bolje da sam sve te sate treniro skok šut sa 10m, više bi mi koristilo poslije u životu...
Al zastranio ja....

)
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.