Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
danas u 08:40

Sa X-om obe idu dalje, ako se ne varam. Možda se bude razmišljalo u tim smjeru, kao ne treba previše riskirati i napadati. 

Čak ispada treće mjesto bolja opcija za dalje. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.817
danas u 08:41

skim bi igrali ako dobijemo ganu? nije da imam pozitivne misli, nekako djelujemo mlitavi i van koncentracije. fali mi borbe, faula, prgavosti i samopouzdanja

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.079
danas u 08:41

Na zalost, ne bi me zacudilo da ovaj izvede tri cetiri ozljedjena "da im dize formu"

 

Ionako je, izgleda, doveo cijelu bolnicu "al oni su izborili sp" igraca. 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.817
danas u 08:43

The Phantom je napisao/la:

Sa X-om obe idu dalje, ako se ne varam. Možda se bude razmišljalo u tim smjeru, kao ne treba previše riskirati i napadati. 

Čak ispada treće mjesto bolja opcija za dalje. 

Vidi cijeli citat


 

moramo uci u utakmicu cvrsto, da nedobijemo nekakav sugav gol ili nas uhvate u kontri pa nastane panika. vjerovatno ce se i oni bojat izgubit tekmu, ali razmisljat o tome koji zdrijeb je bolji pa na kraju letit kuci je najgora solucija. pogotovo jer nismo na ovom sp pokazali gotovo nista. dali tri lijepa gola, i to je zapravo to. 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.961
danas u 08:47

ganska perspektiva:

pitanje je koliko će Gana željeti pobjedu. Ako procijene da im je bod dosta, onda će biti prijateljskih i pospanih 1:1 ili 0:0. Možda ih tu Hrvatska dobije na prevaru 😁 ili se može desit da nas dobiju i takvi nezainteresirani

ali uvijek je moguće da im proradi neki crv koji ruje i žulja i govori "a zašto ne bismo pobijedili Evropćane?" To je stvar prestiža i pumpanja samopouzdanja za ostatak turnira plus ne pobjedjuju se vice-viceprvaci svijeta baš svaki dan

 

koliko god bih ja volio da nas shvate prijateljski u duhu nesvrstane braće i miroljubive koegzistencije, bliži sam tome da im crv neće dati mira i da će dati sve od sebe, da neće ništa pustit džabe

a onda je Hrvatska u problemu jer od utakmice gdje je pospani bod sasvim dobar dobijaš makljažu s neizvjesnim ishodom

[uredio ian wright - 26. lipnja 2026. u 08:48]
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.553
danas u 08:47

Sensation je napisao/la:

skim bi igrali ako dobijemo ganu? nije da imam pozitivne misli, nekako djelujemo mlitavi i van koncentracije. fali mi borbe, faula, prgavosti i samopouzdanja

Vidi cijeli citat


Ako pobijedimo i budemo drugi, idemo na drugoplasiranog iz skupine K...Kolumbija ili Portugal

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
danas u 08:51

The Phantom je napisao/la:

Sa X-om obe idu dalje, ako se ne varam. Možda se bude razmišljalo u tim smjeru, kao ne treba previše riskirati i napadati. 

Čak ispada treće mjesto bolja opcija za dalje. 

Vidi cijeli citat


Treće mjesto je opcija samo ako do njega dođemo remijem. Ako izgubimo, doviđenja. Gana je tu u prednosti jer smije i izgubiti.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 08:55

ian wright je napisao/la:

opća depresija na forumu. Stanje šoka jer bi se mogla dogodit velika nepravda, pa da s tri boda i gol-razlikom 3:10 ne prodjemo dalje 😂

urotilo se staro i mlado

 

u medjuvremenu se provlači da je DeĆeC dobio mjesec dana godišnjeg s Obitelji

 

kakve su druge vijesti iz tabora? Trenira li se ozbiljno? Za atmosferu znam da je vrhunska i da su igrači svjesni važnosti sljedeće utakmice

Vidi cijeli citat

Istina, sve me strah da ce nas natamburat i spustit zavjesu.

Valjda me osjecaj vara.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
danas u 09:24

Loše je krenulo, ali 4 mogu bit lošije od nas, vjv Senegal, Iran, Kongo i Alžir. 

mistik9
mistik9
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 990
danas u 09:26

Pearl Jam je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

skim bi igrali ako dobijemo ganu? nije da imam pozitivne misli, nekako djelujemo mlitavi i van koncentracije. fali mi borbe, faula, prgavosti i samopouzdanja

Vidi cijeli citat


Ako pobijedimo i budemo drugi, idemo na drugoplasiranog iz skupine K...Kolumbija ili Portugal

Vidi cijeli citat


Ok znači zaključak je da bili 2. ili 3. svakako se križamo s Skupinom K  samo je pitanje idemo li na prvoplasiranog ili drugoplasirnog što svakako nećemo znati do nedjelje.  a za dalje je "bolje" da smo 3 pa prolazak prvoplasiranog iz skupine K nosi potencijalno lakšeg protivnika dalje.  

ex. Slavonci / DPH Zagreb 100+
  • Najnovije
  • Najčitanije