Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
danas u 09:27

Gana je defanzivna ekipa, ne treba im pobjeda, komotni su, pretpostavljam nece se trgat.

 

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 09:29

Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama. 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.817
danas u 09:39

mozda i nesto napokon odigramo, vrijeme je.

ali ima puno upitnika, koliko je pametno korisiti perisica, koliko moze kova, jel ima smisla da gvardiol uopce igra itd, sucic ima zuti i netreba mu jos jedan, baturina je najbolji ali isto nema smisla da ga ubijemo. s druge strane ako izgubimo letimo kuci :)

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.534
danas u 09:46

Lukass je napisao/la:

Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama. 

Vidi cijeli citat


Napisali ste istu stvar.

 

Neće se kidat, igrat će bunker, a ako nama bude bod odgovarao, a najvjerojatnije bude i znat ćemo to unaprijed, očekujem rutinskih 1-1 na kraju. 0-0 bi bilo preočito.

 

I ako tako bude onda bolje da ispadnemo. Male su šanse, ali moramo se boriti za 1. mjesto. Sve osim 1. mjesta nam nosi sranje za dalje, a zadovoljit se s top32 rade jadne ekipe poput BiH.

[uredio Igram Managera sa Belupom - 26. lipnja 2026. u 09:47]
Gospodin
Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 49
danas u 10:09

canastra je napisao/la:

Baš čudno da zadnje kolo završi rezultatom koji odgovara i jednima i drugima.

 

Vidi cijeli citat


Pa to sad treba vidjeti koliko će odgovarati i jednima i drugima.

Neriješeno odgovara samo za prolaz skupine, ali ako želiš imati bolji ždrijeb, možda i ne odgovara. Gani možda odgovara treće mjesto. Isto kao i nama. Nisu ni oni potpuno berlavi.

 

Iako, ne znam koje su njima šanse za prolazak s 4 boda. 

 

 

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.303
danas u 10:09

mene ovo sve podsjeca na zadnji euro kad smo igrali bas tak kak sad igramo...nikak. Prvo nas razvalili spanjolci isto ko i sad englezi, onda smo igrali s najslabijom ekipom skupine tak kak smo igrali...isto ko i sad s panamom. I onda kljucna utakmica koja je zavrsila tak kak je zavrsila...zajednicko je to da smo i onda i sad igrali lose i ispadanje iz skupine je bilo u najavi. 

Uopce ne mislim sad na to tko je krivac, zakaj nije pozvan ovaj ili onaj, zakaj igramo s ovakvom postavom ili ne, tko je u formi ili nije...jednostavno igramo lose drugi turnir zaredom. Mada nismo igrali bajno ni na zadnjem sp-u, pa smo dosli do bronce....

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 10:13

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama. 

Vidi cijeli citat


Napisali ste istu stvar.

 

Neće se kidat, igrat će bunker, a ako nama bude bod odgovarao, a najvjerojatnije bude i znat ćemo to unaprijed, očekujem rutinskih 1-1 na kraju. 0-0 bi bilo preočito.

 

I ako tako bude onda bolje da ispadnemo. Male su šanse, ali moramo se boriti za 1. mjesto. Sve osim 1. mjesta nam nosi sranje za dalje, a zadovoljit se s top32 rade jadne ekipe poput BiH.

Vidi cijeli citat


Ne moramo na vi. Nismo poslovno 😊 

Pa igrat će bunker. Tako igraju. To im je sistem. Ne znači ako ne napadnu da im je svejedno. 

Onaj nedosuđeni penal može zorno prikazati koliko su fokusirani i dresirani. Ovaj skoči i uleti mu sa dve noge u tijelo. Sruši ga. Ganac se diže i nastavlja. Nema kukanja nema glume. Diže se i trči. To mu je zadaća.

A naprijed su izuzetno brzi i čvrsti. 

Trebat će se fajtat sa njima kad budu izlazili iz obrane. 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.817
danas u 10:25

Lukass je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama. 

Vidi cijeli citat


Napisali ste istu stvar.

 

Neće se kidat, igrat će bunker, a ako nama bude bod odgovarao, a najvjerojatnije bude i znat ćemo to unaprijed, očekujem rutinskih 1-1 na kraju. 0-0 bi bilo preočito.

 

I ako tako bude onda bolje da ispadnemo. Male su šanse, ali moramo se boriti za 1. mjesto. Sve osim 1. mjesta nam nosi sranje za dalje, a zadovoljit se s top32 rade jadne ekipe poput BiH.

Vidi cijeli citat


Ne moramo na vi. Nismo poslovno 😊 

Pa igrat će bunker. Tako igraju. To im je sistem. Ne znači ako ne napadnu da im je svejedno. 

Onaj nedosuđeni penal može zorno prikazati koliko su fokusirani i dresirani. Ovaj skoči i uleti mu sa dve noge u tijelo. Sruši ga. Ganac se diže i nastavlja. Nema kukanja nema glume. Diže se i trči. To mu je zadaća.

A naprijed su izuzetno brzi i čvrsti. 

Trebat će se fajtat sa njima kad budu izlazili iz obrane. 

Vidi cijeli citat


 

znaci treba nam dobar posjed i kada dodu oni do situacije za kontru faul na vrijeme daleko od opasne zone.

ili ponovimo nesto sto je dalic vec jednom napravio protiv takve ekipe ako se sjecate sa preskakanjem sredine terena u strahu od africke kontre..

 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.507
danas u 11:02

nik je napisao/la:

mene ovo sve podsjeca na zadnji euro kad smo igrali bas tak kak sad igramo...nikak. Prvo nas razvalili spanjolci isto ko i sad englezi, onda smo igrali s najslabijom ekipom skupine tak kak smo igrali...isto ko i sad s panamom. I onda kljucna utakmica koja je zavrsila tak kak je zavrsila...zajednicko je to da smo i onda i sad igrali lose i ispadanje iz skupine je bilo u najavi. 

Uopce ne mislim sad na to tko je krivac, zakaj nije pozvan ovaj ili onaj, zakaj igramo s ovakvom postavom ili ne, tko je u formi ili nije...jednostavno igramo lose drugi turnir zaredom. Mada nismo igrali bajno ni na zadnjem sp-u, pa smo dosli do bronce....

Vidi cijeli citat

s najslabijom ekipom u skupini smo igrali zadnje kolo i popili gol u 9. ili 10. minuti nadoknade, jer smo se utrali u vlastiti kaznebi prostor.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
danas u 11:05

cameosis je napisao/la:

s najslabijom ekipom u skupini smo igrali zadnje kolo i popili gol u 9. ili 10. minuti nadoknade, jer smo se utrali u vlastiti kaznebi prostor.

Vidi cijeli citat


da smo se bar

nama se njihov stoper prošetao 50m s loptom po sredini terena, izbacio pola ekipe bez da je dribling pokušao i dodao lijepo lijevo

 

I'm not mean, you're just a sissy.
  • Najnovije
  • Najčitanije