Igram Managera sa Belupom je napisao/la:
Lukass je napisao/la:
Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama.
Vidi cijeli citat
Napisali ste istu stvar.
Neće se kidat, igrat će bunker, a ako nama bude bod odgovarao, a najvjerojatnije bude i znat ćemo to unaprijed, očekujem rutinskih 1-1 na kraju. 0-0 bi bilo preočito.
I ako tako bude onda bolje da ispadnemo. Male su šanse, ali moramo se boriti za 1. mjesto. Sve osim 1. mjesta nam nosi sranje za dalje, a zadovoljit se s top32 rade jadne ekipe poput BiH.
Vidi cijeli citat
Ne moramo na vi. Nismo poslovno 😊
Pa igrat će bunker. Tako igraju. To im je sistem. Ne znači ako ne napadnu da im je svejedno.
Onaj nedosuđeni penal može zorno prikazati koliko su fokusirani i dresirani. Ovaj skoči i uleti mu sa dve noge u tijelo. Sruši ga. Ganac se diže i nastavlja. Nema kukanja nema glume. Diže se i trči. To mu je zadaća.
A naprijed su izuzetno brzi i čvrsti.
Trebat će se fajtat sa njima kad budu izlazili iz obrane.