ganska perspektiva:
pitanje je koliko će Gana željeti pobjedu. Ako procijene da im je bod dosta, onda će biti prijateljskih i pospanih 1:1 ili 0:0. Možda ih tu Hrvatska dobije na prevaru 😁 ili se može desit da nas dobiju i takvi nezainteresirani
ali uvijek je moguće da im proradi neki crv koji ruje i žulja i govori "a zašto ne bismo pobijedili Evropćane?" To je stvar prestiža i pumpanja samopouzdanja za ostatak turnira plus ne pobjedjuju se vice-viceprvaci svijeta baš svaki dan
koliko god bih ja volio da nas shvate prijateljski u duhu nesvrstane braće i miroljubive koegzistencije, bliži sam tome da im crv neće dati mira i da će dati sve od sebe, da neće ništa pustit džabe
a onda je Hrvatska u problemu jer od utakmice gdje je pospani bod sasvim dobar dobijaš makljažu s neizvjesnim ishodom
[uredio ian wright - 26. lipnja 2026. u 08:48]