Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Kažem ja
Kažem ja
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 19
danas u 11:53

pasha77 je napisao/la:

Arizin @

 

Slažem se s tobom da su tu trebali biti Stojković i(li) Ivanović. Sa Segečićem se ne bih toliko zaletao.

Juranović ni pod razno. Ne treba nam još jedan igrača koji je u zadnje dvije godine odigrao 10-ak utakmica. 

Sosu također ne želim gledati u reprezentaciji. Nisam ga želio gledati ni kad je bio "novi Beckham", kamoli sad kad je na došao na nivo prosječnog hrvatskog prvoligaša.

Bradarić je također igrač rubne kvalitete za našu reprezentaciju. Čovjek se vucara po Italiji, u klubovima na samom dnu lige. 

Na kraju ispada da je najveći promašaj nepozivanje Smole, kad pričamo o obrambenim igračima. 

Jebiga, odlučio je umrijeti ili živjeti sa Gvardiolom.

Vidi cijeli citat

Za Juranovića se ne bih složio.

Nije problem što nema utakmica, ako redovito trenira. Kovačić i Gvardiol npr. nisu mogli ozbiljno trenirati jedno vrijeme, a Jura je pretpostavljam spreman ko zapeta puška. Da smo mu dali da igra pripremne utakmice i ove 3 u grupi, momak bi do knock out faze već uhatio nekakav ritam.

Da ne spominjem da on nije neko nov u reprezentaciji, već da ga svi znaju, da je solidno odigrao skoro cijelo SP 2022, pogotovo utakmicu s Brazilom pa ne bi bio impresioniran velikom scenom. Hoću reći, to je iskusan igrač već poznati većini ekipe, te ako je u punom treningu, moglo ga se je u 5-6 utakmice uvesti u ritam.

A Stanišića uigrati na lijevoj strani u istih tih 5-6 utakmica.

[uredio Kažem ja - 27. lipnja 2026. u 11:54]
Antonio Leonel
Antonio Leonel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 2.244
danas u 11:56

Netko je napravio simpaticnu paralelu, ne znam sad jel na ovom forumu il jednom drugom - Gvardiol je otpado ko ratkapa u ove 2 utakmice...

 

Ono sto bih ja napomenuo, otpadali bi, jos vise, i Bradaric i Sosa, koje zazivate...

 

A Josko ce, malo pomalo, rasti vec kroz ovaj turnir.

vilenjak je mrak!
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.094
danas u 12:00

Gvardiol je ispadao iz cisto fizickih logickih razloga, covjek je slomio nogu i tek se vratio. Primjetno ne trci kao prije, a na mjestu beka krucijalan problem.

 

Bradaric bi barem trcao, ne znam kakav je kvalitet ali spreman je. Ili Sosa, iako Sosu smo vec vidjeli i nije to to. Takodje, decko je ocigledno nogometas samo iz hobija, vise je influenser i maneken. 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.828
danas u 12:09

Gvardiol je odigrao nekih 60minuta za City prije Sp koliko se sjecam i bio odlican. Mozda i nije daleko od forme koja se trazim. Zelim reci da mozda plan dalica i upali.

Za kovu neznam jer je nezahvalno gledat ga u kontekstu gdje on i modric drze sredinu terena i ogroman prostor defenzivno. Imam osjecaj da se digao, ali tek kada vidimo sastav koji ima glavu i rep mozemo i pojedince pravo ocjeniti. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.672
danas u 12:11

Sensation je napisao/la:

Gvardiol je odigrao nekih 60minuta za City prije Sp koliko se sjecam i bio odlican 

Vidi cijeli citat


stopera

I'm not mean, you're just a sissy.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.094
danas u 12:13

Igrao je beka, gledao sam utakmicu, odnosno isao je gore, klasicni MC sustav koji je Pep volio. 

 

Nisam strucnjak ne razumijem se u te postavke, ali nije izgledao lose. Zato, osobno, sumnjam u njegove motive u reprezentaciji. Ili je do sustava ili se njemu prosto ne da trgati u kockastom dresu. Ko ce znati, valjda strucnjaci znaju.

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.850
danas u 12:25

Gana je baš u idealnoj situaciji. Odgovaraju im praktički sva tri znaka, a poraz im je možda i najbolja opcija. I još imaju protivnika koji ne smije izgubiti. Bilo bi stvarno apsurdno da i mi s porazom sigurno idemo dalje kao treći, imali bi utakmicu u kojoj obje momčadi 'žele' izgubiti. Nagledao sam se utakmica gdje i jednima i drugima odgovara 'iks', bilo ih je i na ovom SP, ali ovo nisam.

Bio je onaj rukomet u Njemačkoj 2007., kad smo pobijedili Španjolsku i za nagradu išli na Francusku koja nas je onda izbacila.

Čak me ne bi iznenadilo ni da mi dobijemo Ganu, a Engleska i Panama odigraju remi. To bi baš bio vrhunski rasplet. :)

nkvihorfan
nkvihorfan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.08.2013.
Poruka: 18
danas u 12:27

Danas je krajnje vrijeme da zvijer izađe iz kaveza.. 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.206
danas u 12:30

Igrat ćemo bunker protiv bunkera. Bit će blagi užas i X na kraju. 

[uredio Lox - 27. lipnja 2026. u 12:30]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.584
danas u 12:33

Očekujen ljutu uspavanku

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije