pasha77 je napisao/la:
Arizin @
Slažem se s tobom da su tu trebali biti Stojković i(li) Ivanović. Sa Segečićem se ne bih toliko zaletao.
Juranović ni pod razno. Ne treba nam još jedan igrača koji je u zadnje dvije godine odigrao 10-ak utakmica.
Sosu također ne želim gledati u reprezentaciji. Nisam ga želio gledati ni kad je bio "novi Beckham", kamoli sad kad je na došao na nivo prosječnog hrvatskog prvoligaša.
Bradarić je također igrač rubne kvalitete za našu reprezentaciju. Čovjek se vucara po Italiji, u klubovima na samom dnu lige.
Na kraju ispada da je najveći promašaj nepozivanje Smole, kad pričamo o obrambenim igračima.
Jebiga, odlučio je umrijeti ili živjeti sa Gvardiolom.
Vidi cijeli citat
Za Juranovića se ne bih složio.
Nije problem što nema utakmica, ako redovito trenira. Kovačić i Gvardiol npr. nisu mogli ozbiljno trenirati jedno vrijeme, a Jura je pretpostavljam spreman ko zapeta puška. Da smo mu dali da igra pripremne utakmice i ove 3 u grupi, momak bi do knock out faze već uhatio nekakav ritam.
Da ne spominjem da on nije neko nov u reprezentaciji, već da ga svi znaju, da je solidno odigrao skoro cijelo SP 2022, pogotovo utakmicu s Brazilom pa ne bi bio impresioniran velikom scenom. Hoću reći, to je iskusan igrač već poznati većini ekipe, te ako je u punom treningu, moglo ga se je u 5-6 utakmice uvesti u ritam.
A Stanišića uigrati na lijevoj strani u istih tih 5-6 utakmica.
[uredio Kažem ja - 27. lipnja 2026. u 11:54]