Hrvatska-Gana 2:1

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 824
jučer u 23:26

Hydration break za šta? Pa nisu se ni oznojili 

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.539
jučer u 23:26

Žao mi je vidit najboljeg igrača ovih prostora svih vremena kako kasni pola sekunde-sekund u skoro svakoj situaciji. I dalje klasa ali godine čine svoje

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
jučer u 23:27

Za iduće SP predlažem infantinu da prolaze sve 4 ekipe u grupi, al da se igra grupa ipak, boze moj, treba se nabit broj utakmica/tv reklama.

 

Sad mi jos taj hydration break dode...

Da ne igraa Hrvatska prije bi gledao dvoboj u bacanju kamena u dalj izmedu reprezentacija Mozambika i Nepala nego ovo.

🤢

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
jučer u 23:27

Igrači se nisu uznojili, igrači Ghane stoje 25min na terenu, i sada cooling break...o majku vam j....

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.424
jučer u 23:27

pasha77 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Kakve teorije, točno si vidio kod udarca Vlašića da ne trče u blok, lagano trčkaraju...kad imaju mogućnost za kontru vrate loptu natrag iako su tranzicijska ekipa. 

Vidi cijeli citat


Problem je što Ganci mogu biti u prvi u grupi. 

Ako Panama bude imala aktivan rezultat do 70-e, onda će biti čupavo.

Vidi cijeli citat


Onda ćemo vidjeti 😁 ali ovdje se iz aviona vidi da nam predaju loptu, ne trče natrag...

Ako ovako nastave napravit će neki penal ili si sami zabit. 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 23:27

Meni Modrića ne može biti žao nikad. Sam bira vrijeme za odlazak 

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
jučer u 23:28

ajde, napeto je...ko ce zajebat i dati gol. 

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
jučer u 23:28
Inače mi neopisivo ide na živce ovaj prekid za reklame, ali sad će baš dobro doć da igrači malo odmore. Ubitačan ritam utakmice, nek se malo osvježe.
SLAVA UKRAJINI!
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
jučer u 23:28

Advertising break

Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.070
jučer u 23:28

Ne znam šta se žalimo na format, tu lakrdiju smo imali već na Euru 2016. Čim imaš ovaj redoslijed trećeplasiranih.

  • Najnovije
  • Najčitanije