Hrvatska-Gana 2:1

Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 440
jučer u 23:28

Gvardiol i Vuskovic na klupi vride ko vecerasnjih 11

Jaki smo 

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.090
jučer u 23:28

Mi ne smijemo izgubiti, a Gana mora izgubiti.

Tako se i igra za sada.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
jučer u 23:28

špilmaher je napisao/la:

Još jedna tekma kao dokaz koliko je usran ovaj sistem s 48 reprezentacija, po starom bi sad spašavali živu glavu i bili u istoj situaciji kao 2002., 2014. i 2024., a ovako igramo jednu laganicu i još si biramo protivnika.

Vidi cijeli citat

Igrali bi i to laganicu da nismo sa tri razlike od Španjolaca izgubili

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
jučer u 23:28

Ovaj ritam paše našim starijim igračima 

Brz i okomit nogomet
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
jučer u 23:29

allen je napisao/la:

Igrači se nisu uznojili, igrači Ghane stoje 25min na terenu, i sada cooling break...o majku vam j....

Vidi cijeli citat


Pa prodali su reklame za sve te breakove odavno. 😂

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
jučer u 23:29

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Hydration break za šta? Pa nisu se ni oznojili 

Vidi cijeli citat

Za par kratkih na eks. To su za nas izmislili

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 389
jučer u 23:29

Koja uspavanka,Ganci ne pokazuju ni mrvicu interesa na krenu u napad

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.637
jučer u 23:29

Mozda dodemo do kraja prvenstva dok ljudi skuze da "hydration" break nema veze s potrebom igraca, nego s reklamama...

 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
jučer u 23:29

je l to Vela komentira?

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.684
jučer u 23:29

nema ništa loše ni u dogovorenom x-u

samo da netko ne zaboravi na dogovor

I'm not mean, you're just a sissy.
  • Najnovije
  • Najčitanije