Hrvatska-Gana 2:1

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
jučer u 23:29

Emotional_touch je napisao/la:

Koja uspavanka,Ganci ne pokazuju ni mrvicu interesa na krenu u napad

Vidi cijeli citat

Ajde ne žali se

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
jučer u 23:30

Leader je napisao/la:

allen je napisao/la:

Igrači se nisu uznojili, igrači Ghane stoje 25min na terenu, i sada cooling break...o majku vam j....

Vidi cijeli citat


Pa prodali su reklame za sve te breakove odavno. 😂

Vidi cijeli citat


Nisam još niti jednu reklamu vidio na cooling breaku do sada, to možda Ameri imaju, ne i ostatak svijeta

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
jučer u 23:30

Baturina na svakoj utakmici dječačić za batine. Koliko li samo masnica ima

Brz i okomit nogomet
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.441
jučer u 23:30

Ako Gana bude treca opet ce morat u Kanadu, ako produ u osminufinala 

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
jučer u 23:31

allen je napisao/la:

Leader je napisao/la:

allen je napisao/la:

Igrači se nisu uznojili, igrači Ghane stoje 25min na terenu, i sada cooling break...o majku vam j....

Vidi cijeli citat


Pa prodali su reklame za sve te breakove odavno. 😂

Vidi cijeli citat


Nisam još niti jednu reklamu vidio na cooling breaku do sada, to možda Ameri imaju, ne i ostatak svijeta

Vidi cijeli citat


Ma taj CBS. 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
jučer u 23:31

sve je pod kontrolom, vlašić ga je baš naciljao pretočno. zabit ćemo prije ili kasnije.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 17
jučer u 23:31

Modrić je u depresiji. Kraj karijere jebeno udara.

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 746
jučer u 23:31

A jesam naivan, 4-3-3 sa Modrićem, Kovačićem, i Sučićem u sredini, a Baturinom i Vlašićem na Krilima, ili božično drvce sa Baturinom i Vlašićem na desetkama. Ne igramo mi nikakvih 4-2-3-1.🙃

pajdas
pajdas
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.10.2023.
Poruka: 32
jučer u 23:31

Jel ovo neki dogovor momčadi da bude X?

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
jučer u 23:31

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nema ništa loše ni u dogovorenom x-u

samo da netko ne zaboravi na dogovor

Vidi cijeli citat

Nikad ne znaš, možda uđe neki mladić koji nije shvatio koja je igra

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije