Hrvatska-Gana 2:1

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.565
jučer u 23:33

Bravo Pero! 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.800
jučer u 23:33

Kakav gol. Majstorski 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
jučer u 23:33

Peroooooo

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
jučer u 23:33

Kovačić asistencija

A stoperu Gane lopta među noge 🧐

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 742
jučer u 23:34

Ru

Tin

Ski

Why?
BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 86
jučer u 23:34

Strašno da je ušao u 70. minuti..on i Baturina su Modrić i Rakitic ove generacije..što rade na krilima samo gospa zna

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 69
jučer u 23:34

Još ćemo bit prvi na kraju. Hahahah

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
jučer u 23:34

Sad kad nas Ganci stisnu, vidjeli da smo prekršili dogovor :) 🙈 

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.090
jučer u 23:34

Lol...zamislite da Panama sačuva 0-0. hahahahaha

agramer88
agramer88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 2.572
jučer u 23:34

Bravo mali. Sad valjda neće igrat u grču više. 

  • Najnovije
  • Najčitanije