Hrvatska-Gana 2:1

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
jučer u 23:34

Dabrić je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nema ništa loše ni u dogovorenom x-u

samo da netko ne zaboravi na dogovor

Vidi cijeli citat

Nikad ne znaš, možda uđe neki mladić koji nije shvatio koja je igra

Vidi cijeli citat


kladio bih se na Kramu, ali ispao drugi mladić Sučić

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
jučer u 23:34

Ovaj zamjenski stoper Gane je truba, znao je to Dalara 

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
jučer u 23:34

Hahahaha, a vidi njihovog golmana, napravio je sve sto moze da skrati ruku.

Ova tekma je fakat komedija 😂

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
jučer u 23:35

idemo po prvo mijesto u skupini kako nam i priliči

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.090
jučer u 23:35

zovche je napisao/la:

Sad kad nas Ganci stisnu, vidjeli da smo prekršili dogovor :) 🙈 

Vidi cijeli citat


Neća. Njima je poraz kao pobjeda. 2. mjesto je samoubojstvo.

Ali imamo mi prostor za autogol do kraja. ;)

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
jučer u 23:35

Ma vidjeli su sto su napravili Australija i Paragvaj, pa su rekli ajmo bar da neki gol padne 😉

Ajmo Panamci!

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.234
jučer u 23:36

BlaylockM je napisao/la:

Strašno da je ušao u 70. minuti..on i Baturina su Modrić i Rakitic ove generacije..što rade na krilima samo gospa zna

Vidi cijeli citat


Sučić nije na krilu. 

Baturina igra krilo cijelu sezonu u Comu.

Inače, dobili smo stabilizaciju sredine sa Vlašićem. Nije da on igra nešto Bog zna što, ali smo kompaktniji.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
jučer u 23:36

dobro je, Sibo se je Modricu izvinio za foul na Baturini...red je red ;-)

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
jučer u 23:36

4d sah, ulazi Josko da zabije autogol u 89

 

Ah joj pa kako jao ali nema veze

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
jučer u 23:37

pasha77 je napisao/la:

BlaylockM je napisao/la:

Strašno da je ušao u 70. minuti..on i Baturina su Modrić i Rakitic ove generacije..što rade na krilima samo gospa zna

Vidi cijeli citat


Sučić nije na krilu. 

Baturina igra krilo cijelu sezonu u Comu.

Inače, dobili smo stabilizaciju sredine sa Vlašićem. Nije da on igra nešto Bog zna što, ali smo kompaktniji.

Vidi cijeli citat


S 5 veznih i protivnik u bunkeru smo stabilniji. Možemo tako i nastaviti

  • Najnovije
  • Najčitanije