nik je napisao/la:
jel moguce da bi 4 tima bila losija od nas ako uzgubimo?
Vidi cijeli citat
Grupa A Navijamo za Meksiko i Koreju. Ako i jedni i drugi ostanu neporaženi, ispred skupine A smo.
Grupa B Navijamo za X BiH i Katar. Bilo šta drugo i iza smo
Grupa C Navijamo da Brazil dobije Škotsku bar 2 razlike, onda smo ispred ako ne izgubimo od Gane sa 2.
Grupa D Ako Australija i Paragvaj odigraju X, iza ove skupine smo. Navijamo za bilo kakvu pobjedu Australije, ili Paragvaja 2 razlike. Ali X vodi njih oba naprijed, tako da...
Grupa E Tu bi trebali bit ispred, ako Njemačka ne izgubi od Ekvadora i Obala od Curacaa.
Grupa F Švedska (ili Japan) su vjerojatno ispred nas, osim ako Japan ne dobije 3 razlike, a mi izgubimo 1
Grupa G Navijamo za Egipat protiv Irana i da NZeland ne dobije Belgiju. Onda smo ispred. Ako Iran uzme bod, ispred nas su.
Grupa H Navijamo za Španjolsku i Arabiju. Bilo koji X tu, i treći je ispred nas.
Grupa I Ako Senegal dobije Irak, ispred nas su. Bilo šta drugo i vjerojatno smo ispred ove grupe.
Grupa J Austrija - Alžir je bitna. Bod je njima dosta za prolaz oboma. Dobije li Austrija, ispred Alžira smo ako izgubimo 1.
Grupa K Ako Kongo dobije Uzbekistana, iza ove skupine smo. Bilo šta drugo i ispred smo.
Grupa L Sa X-om prolazimo i mi i Gana 99,9 %. Sa pobjedom smo drugi ili prvi ako Englezi ne dobiju. Sa porazom od 1 razlike smo čiste visibabe, a s porazom od 2, lako moguća pedala.
Uglavnom, šteta četvrtog gola protiv Engleza i promašaja Pašalića sinoć.
[uredio soecc - 24. lipnja 2026. u 11:20]