Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
24. lipnja 2026. u 07:54

Izadje li opet s Modricem i Kovacicem, Gana ce nas trkacki unistiti. Nije to neka momcad, ali dovoljno su solidni da pretrce nase dedeke u veznom redu.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
24. lipnja 2026. u 08:34

Čudno je za reć al mi vezu više nemamo. Nakon 2006.

Gvardiol nakon loma noge nije spreman. A moguće kad je tako da se i čuva. 

Dva puta smo probali sa njim i bio je oba puta kriminalan. Daj bilo koga samo ne njega. 

Kovačić i Modrić. Najbolje na klupu. Možda i to teško možda Modrić nekih pola sata. 

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.264
24. lipnja 2026. u 08:35

Protiv Gane očekujem možda čak i istu obranu kao protiv Paname iako bih ja Joška na klupu  i pokušao sa Stanišićem ovdje. Ne bih se čudio da Kovačić i Modrić opet startaju, a to bi mogao biti problem. Budimir će ovaj put sigurno biti u prvoj postavi. 

Mislite li da je Vušković odigrao svoje na ovom SP? Moje mišljenje je da bi ga uveo jedino ako su nam svi drugi ozlijeđeni. 

[uredio qwerty - 24. lipnja 2026. u 08:36]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.405
24. lipnja 2026. u 08:47

86 sati do utakmice evo i sastava

Livaković na golu, stoperi Šutalo i Erlić, desno Jakić, lijevo Stanišić, u sredini Modrić i P. Sučić, ispred njih Kramarić, Baturina i Perišić, u špici Budimir

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
24. lipnja 2026. u 09:04

Ghana će igrati kao do sada: Zatvoreno sa dva obruča. Bilo bi krajnje neugodno da moramo ganjat pobjedu ali pošto nam je remi dovoljan za siguran prolaz (a možda čak i poraz), ne trebamo si čupat noge.

Mogla bi to bit priliĉno dosadna utakmica, revijalnog karaktera, gdje se ni jedna strana previše ne trudi, tim više jer je nemoguće "namjestiti" protivnika u susjednoj grupi K s kojom se križamo, jer igraju poslije nas..

[uredio Turbodizel - 24. lipnja 2026. u 09:05]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
24. lipnja 2026. u 09:16

nik je napisao/la:

jel moguce da bi 4 tima bila losija od nas ako uzgubimo?

Vidi cijeli citat

Pa danas dovoljno da Bohemi i Apartheidci (nekad bijeli rasisti, danas crni) ne pobijede i da Brazil dobije Škotsku 2 razlike i već imaš dvije treće ekipe iza sebe i da izgubiš 1 razlike od Gane.

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.534
24. lipnja 2026. u 09:34

Rutinska pobjeda večeras.

 

Protiv Gane i bod je dobar. 

Gospodin
soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
24. lipnja 2026. u 11:19

nik je napisao/la:

jel moguce da bi 4 tima bila losija od nas ako uzgubimo?

Vidi cijeli citat


Grupa A Navijamo za Meksiko i Koreju. Ako i jedni i drugi ostanu neporaženi, ispred skupine A smo.

Grupa B Navijamo za X BiH i Katar. Bilo šta drugo i iza smo

Grupa C Navijamo da Brazil dobije Škotsku bar 2 razlike, onda smo ispred ako ne izgubimo od Gane sa 2.

Grupa D Ako Australija i Paragvaj odigraju X, iza ove skupine smo. Navijamo za bilo kakvu pobjedu Australije, ili Paragvaja 2 razlike. Ali X vodi njih oba naprijed, tako da...

Grupa E Tu bi trebali bit ispred, ako Njemačka ne izgubi od Ekvadora i Obala od Curacaa.

Grupa F Švedska (ili Japan) su vjerojatno ispred nas, osim ako Japan ne dobije 3 razlike, a mi izgubimo 1

Grupa G Navijamo za Egipat protiv Irana i da NZeland ne dobije Belgiju. Onda smo ispred. Ako Iran uzme bod, ispred nas su.

Grupa H Navijamo za Španjolsku i Arabiju. Bilo koji X tu, i treći je ispred nas.

Grupa I Ako Senegal dobije Irak, ispred nas su. Bilo šta drugo i vjerojatno smo ispred ove grupe.

Grupa J Austrija - Alžir je bitna. Bod je njima dosta za prolaz oboma. Dobije li Austrija, ispred Alžira smo ako izgubimo 1.

Grupa K Ako Kongo dobije Uzbekistana, iza ove skupine smo. Bilo šta drugo i ispred smo.

Grupa L Sa X-om prolazimo i mi i Gana 99,9 %. Sa pobjedom smo drugi ili prvi ako Englezi ne dobiju. Sa porazom od 1 razlike smo čiste visibabe, a s porazom od 2, lako moguća pedala.

Uglavnom, šteta četvrtog gola protiv Engleza i promašaja Pašalića sinoć.

 

[uredio soecc - 24. lipnja 2026. u 11:20]
jorko_furiv
jorko_furiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.09.2025.
Poruka: 113
24. lipnja 2026. u 11:47

Kovačić, Gvardiol i Modrić moraju na klupu.Nevjeroajtno je koje greške radi Modrić. Ko Mišić u najboljim danima...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
24. lipnja 2026. u 12:05

Ako onaj ganski vrač bude toliko glup da ide bacat kletvu na umirovljenog Modrića moglo bi se odbit u suprotno i vratit ga 10g unazad jer tu nema što više ukleti 😁 skillset ispražnjen, može ga vradžbinom samo slučajno napunit. 

 

  • Najnovije
  • Najčitanije